rss · Неділя, 20.09.2020, 08:30

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

25.09.2010 03:37

В Україні з'явиться цифрове мобільне ТБ

«Вони будують свою мережу («Етер»- ред.) І будуть надавати послугу мобільного цифрового ТБ на своїх частотах цифрового мультиплексу МХ-6 і не будуть навантажувати сигналом мобільні мережі. Планується транслювати до 16-ти українських телеканалів», - заявив він.

Олійник також зазначив, що сигнал будуть приймати мобільні телефони з підтримкою стандарт DVB-H.

«Їх не багато, але їх кількість зростає. Крім того, мобільний ефір можна буде приймати за допомогою приставки, яка буде приєднуватися за стандартами зв'язку WI-FI і Bluetooth», - додав Олійник.

У «Астеліт» потвердили підписання даного договору, але назвати вартість сервісу та інші маркетингові подробиці відмовилися.

«Так, ми дійсно підписали контракт про реалізацію спільного проекту, що передбачає надання абонентам life:) у наступному році послуги високоякісного потокового відео з цифровим дозволом на базі мережі «Етер». Що стосується вартості сервісу та інших маркетингових подробиць, ми будемо готові коментувати їх у момент запуску продукту», - розповів директор з корпоративних відносин life:) Юрій Курмаз.

Крім того, за словами Олійника, на даний момент «Етер» знаходиться на стадії переговорів щодо впровадження даної послуги з оператором мобільного зв'язку компанією «МТС-Україна».

Нагадаємо, що «Етер» отримав ліцензію провайдера програмної послуги на частоти MX-6 29.01.2008 р. у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1207 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.237.183.249
Браузер:

Cайт живе: