rss · П'ятниця, 30.10.2020, 03:57

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

17.02.2010 22:14

В Україні відбудеться найбільша за всю історію виставка ретро-авто

З 16 по 18 квітня 2010 року в Києві відбудеться найбільша за всю історію країни виставка автентичних ретро-автомобілів. Загальна вартість експонатів складе близько $ 5 млн.

Як повідомили організатори виставки, в експозиції будуть представлені ексклюзивні автомобілі XXI століття - Maserati, Bentley, Rolls-Royce, Lamborghini, Jaguar, Ferrari, Aston Martin, а також автомобілі минулого століття - BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Willys, Opel, Pontiac, Ford, ЗІС.

За словами Наталії Хоревої, директора виставки, "на заході буде представлено понад 100 виключно автентичних автомобілів, відреставрованих за всіма правилами професійними реставраторами і колекціонерами".

"Мета виставки - формування та просування культури збереження і відновлення автомобілів, які мають високу історичну і матеріальну цінність. Ми хочемо зібрати під одним дахом провідних фахівців у сфері реставрації та колекціонерів, які зможуть обмінятися досвідом і надалі спільно формувати культуру реставрації автораритетів", -- сказала Хорева.

Вона зазначила, що на Заході це рух давно культивується, видається велика кількість книг, в яких детально описуються особливості конструкції, серії, комплектації, оснащення автомобілів, що випускаються в певні роки.

"Для українських колекціонерів така інформація практично недоступна. Тому так важливо об'єднати професіоналів у цій галузі, які часто непублічні люди, для того щоб зберегти і відновити те, що є надбанням поколінь", - вважає директор виставки.

Крім ретро-автомобілів гостям шоу будуть представлені антикварні предмети, модні аксесуари, новинки парфумерних брендів, показ модних колекцій одягу від дизайнерів Михайла Вороніна і Тетяни Іващенко та багато іншого.

Виставку відвідає широке коло дипломатичних осіб - працівники посольств та іноземних представництв, їхні родини, представники бізнес-еліти, політичні лідери, діячі культури і шоу-бізнесу з різних країн.

Виставка, яка буде назватися Retro & Exotica Motor Show, відбудеться з 16 по 18 квітня 2010 року у виставковому центрі АККО Інтернешнл у Києві.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1019 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: