rss · Неділя, 25.10.2020, 20:16

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

11.09.2010 09:30

В Україні стартували передвиборчі перегони

На виборах, які відбудуться 31 жовтня 2010 року, українці оберуть депутатів Верховної ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, крім мера Києва, депутатів Київської міської та Тернопільської міської рад. 

Головною відмінністю прийдешніх місцевих виборів від тих, що проводилися в останні п'ять років є те, що вибори ВР АРК, обласних, районних, міських, районних у містах рад будуть проходити за змішаною - мажоритарно-пропорційною - системою без участі блоків політичних партій. Згідно цій системі 50% депутатів обираються за виборчими списками політичних партій, 50% - в мажоритарних виборчих округах. 

Однак на цих виборах заборонено самовисування кандидатів по одномандатних округах на будь-якому рівні вище сільради.

Також згідно з новими правилами змінено принцип формування складу територіальних виборчих комісій. Тепер до складу тервиборчкомів може входити більше людей - до 18. Подавати кандидатури для формування комісій зможуть не тільки місцеві організації партій, представлених у Верховній раді України поточного скликання, а й усі місцеві організації політичних партій. 

10 липня Верховна рада України прийняла нову редакцію закону про місцеві вибори, внесеного головою фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим. 

30 серпня на позачерговій сесії Рада підкоригувала цей закон, скасувавши обов'язкову реєстрацію місцевих організацій партій за рік до місцевих виборів для участі в них і внесли ще близько 50 технічних поправок.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1476 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 7
avatar
3
1 dyak • 16:26, 11.09.2010 • url Матеріал
На цих виборах рішаяться лише одна проблема готова Україна лягти під ПР і яника чи ні. Змін на краще чекати не приходиться.
avatar
1
2 BACS • 13:18, 13.09.2010 • url Матеріал
як Вам відміна Київських райрад??? оце так-так...
а чому під ПР лягати??? а як же СильнаУкраїна... :)
avatar
1
3 mr_smith • 13:27, 13.09.2010 • url Матеріал
А сильна ще не там?
avatar
3
4 Серж • 16:06, 13.09.2010 • url Матеріал
А що таке РАЙРАДА? Для кого РАЙ? Для тих хто там працюе РАЙ! А для нас просто РАДА.
Це по перше самодостатня структура, яка сама собі придумуе різні заморочки, героїчно за державний кошт виконуе їх, і сама собі і перд собоюж звітуеться..
Хто хоть раз був в Андрушівці в нашій райраді. В кожному кабінеті сидить по 2 , 3, атой 4 чинуши. Які попросту тебе незамічають якшо ти прийшов до них з пустими муками. Дивиться на тебе стікляними оченятками, хлапае зеньками а його думки за одно із твоїми проблемами десь зовсім далеко - далеко....
І ця вся так звана гвардія ну так зайнята із дня на день, що мені аж страшно боязко за їхне здоровя.
Ця вся структура існуе тільки для того щоб існувати. Щоб жити за рахунок наших податків, і нічого не роблячи для людей, підприемств. Ще раз повторю що це самодостатня структура від якої ніякої користі.
avatar
3
5 dyak • 19:10, 13.09.2010 • url Матеріал
Думаю не тільки Райрада сьогодні існує сама для себе. При сьогоднішній стуктурі владиї починачи від селишнї і закінчуючи ВРУ це організації самодостатні яким люди лише заважають. Порядна людина яка йде в це болото або швидко виходить з нього або стає не порядною. Основна проблема , що там не має опозицій. Ющенко не воював з опозицією а воював з системою і становив угрозу для неї тому його система висмоктала і виплюнула. Відносно сильної україни на лідера приємніше дивитись , чим на нинішнього презика але вона будує авторитарну державу без опозиції і національної ідеї , щоб легко було вернути вкладені в політику гроші. Якщо ПР вдасця покінчити з БОТ НУ і Фронтом змін то Сильна ураїна або залишиться безвідказним сателітом або саморозпуститься
avatar
1
6 BACS • 14:43, 14.09.2010 • url Матеріал
Quote (8. dyak)
Сильна ураїна або залишиться безвідказним сателітом або саморозпуститься

я навіть і не знаю... я надіюся на краще!
avatar
0
7 mr_smith • 12:22, 15.09.2010 • url Матеріал
На сильних надійся, а сам пильнуй!!! ;)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.232.146.112
Браузер:

Cайт живе: