rss · П'ятниця, 22.02.2019, 09:27

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

01.11.2017 14:21

В Україні скоротять кількість субсидіантів


В Україні скоротять кількість субсидіантів

Щоб скоротити кількість субсидіантів, уряду доведеться піти на цілий ряд заходів.

Враховуватимуть в дохід депозити.

Ще в минулому році міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що з часом українські субсідіанти повинні будуть декларувати дохід від банківських депозитів. Експерти називають як переваги, так і недоліки такого рішення. З одного боку, депозитний рахунок дійсно є одним з джерел доходу, але з іншого - якщо доходи від депозиту позбавлять українців субсидій, багато людей просто заберуть свої гроші з банку.

Придивляться до майна.

Частина експертів упевнена, що враховувати при розрахунку субсидій повинні не тільки доходи, а й кількість автомобілів. Наприклад, не давати знижку, якщо у власності сім'ї є кілька автомобілів або кілька квартир. Офіційно Міністерство соціальної політики подібну пропозицію не підтримує, проте при цьому розроблений законопроект, який побічно призведе до оцінки майнового стану пільговиків. Йдеться про створення інституту соціальних інспекторів. Якщо документ підтримають, «ревізори» зможуть ходити по будинках і квартирах субсідіантів і, якщо їм здасться, що майновий стан не відповідає офіційному доходу, «знижку» можуть забрати.

Перевірять всіх.

Процес верифікації, запущений ще минулого року, Міністерство фінансів планує вдосконалити. Щоб отримати доступ до всіх реєстрів і зібрати більше інформації про субсідіантів, відомство розробило спеціальний законопроект, який також повинен розглянути парламент. На даний момент складно відстежити «тіньові» доходи, наприклад, від здачі ще однієї власної квартири в оренду. Однак вже зараз чиновники можуть відстежити покупку на суму від 50 тис. грн або офіційне підвищення зарплати.

Експерти сходяться на думці, що навіть якщо всі перераховані інструменти застосують, 55 млрд. грн. на субсидії в 2018-му може не вистачити. Тоді Мінфіну доведеться переглядати бюджет, а держава знову накопичить борги перед компаніями-постачальниками.

Категорія: Новини України · Переглядів: 366 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: