rss · Вівторок, 20.10.2020, 02:34

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

21.07.2010 16:38

В Україні розпочинається реєстрація "напівкирилічних" доменів.

Необхідність у напівкирилічних доменах виникла після того, як застопорився процес виділення Україні національного кириличного домену ". укр". Тим часом Росія вже активно використовує повністю кирилічний домен ".рф". Наша країна також подала заявку на отримання кирилічного домену ". укр" в листопаді минулого року. Але, як вже повідомлялося, процес виділення був припинений в квітні 2010 року. В Українському мережевому інформаційному центрі пояснили: після зміни уряду Держкомінформатизації тимчасово залишився без керівництва. Переговори з ICANN (міжнародна некомерційна організація, створена для регулювання питань, пов'язаних з доменними іменами) були відновлені на початку червня 2010-го.

Введення кирилиці в зонах com.ua та kiev.ua обумовлено зростаючою популярністю доменів на національних мовах, що більш зручно для користувачів. Крім того, це дозволить вирішити проблему дефіциту доменних імен.

В Україні планувалося відкрити реєстрацію доменів нового типу вже 22 липня. Передбачалося, що реєстрація буде доступна всім бажаючим і не буде відрізнятися від реєстрації звичайного домену, а вартість складе близько 50-60 гривень на рік. Проте провідний український реєстратор був змушений перенести старт на 1 жовтня. Кілька великих реєстраторів не змогли досягти компромісу щодо принципів, на яких буде проводитися реєстрація. Каменем спотикання стало питання отримання пріоритету при реєстрації.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1267 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.141
Браузер:

Cайт живе: