rss · Вівторок, 29.09.2020, 10:14

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

10.09.2010 18:22

В Україні кількість підроблених ліків збільшилася в 3 рази

Про це учора, 9 вересня, повідомила Державна інспекція з контролю за якістю лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я під час підбиття підсумків роботи за I півріччя 2010 року.

«Якщо в 2009 році інспекція виявила і заборонила 99 серій неякісних препаратів, то за 8 місяців цього року вже виявлено 285 серій», - повідомив голова підсумкової колегії держінспекції Олексій Соловйов.

Він також зазначив, що правоохоронними органами було виявлено велике виробництво підроблених ліків у Василькові (Київська область). Там виготовляли «Мезим», «гепабене», «Кетанов», «Фестал», «долорен». Сума фальсифікованої продукції склала близько 7 млн грн. Також повідомляється, що найчастіше підробляються ліки з Індії, Бельгії, Франції, Німеччини, Латвії та українських виробників.

Зараз кримінальна відповідальність за виробництво і продаж фальсифікованих ліків в Україні не передбачена. Максимум, що можуть зробити правоохоронні органи - позбавити аптеку ліцензії.

На думку інспекції, зменшити об'єм лікарського фальсифікату в країні можна лише шляхом посилення відповідальності за виробництво і збут підроблених ліків.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1442 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.137.159
Браузер:

Cайт живе: