rss · Четвер, 16.07.2020, 16:09

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

04.06.2013 02:18

В сибіру виявлено групу снігових людей


В сибіру виявлено групу снігових людей

Лісники і рибалки заявляють, що група снігових людей живе в Сибіру. За минулі кілька тижнів відбулися три зустрічі зі сніговою людиною.

Один з очевидців розповідає: «Ми закричали їм, «Може, Вам потрібна допомога?» Але вони кинулися бігти вгору по пагорбу. Пересувалися вони на двох ногах, а тіло вкрите шерстю. Дорогу через кущі вони прокладали за допомогою інших кінцівок». Людина, яка заявила про зустріч з йєті, додала: «Це були не ведмеді. Адже ведмеді ходять на чотирьох лапах, а ці істоти тікали на двох».

Друга зустріч відбулася на мілині річки Мрас-Су в Кемеровській області. Невідомий рибалка розповів: «Ми бачили високих тварин і виглядали вони як люди. Біноклі були зламані, і тому нам не вдалося добре їх роздивитися. Ми помахали їм, а вони швидко побігли в ліс, але пересувалися вони на двох ногах. Вони не були одягнені в темний одяг, їх тіло було вкрите темним хутром, і ходили вони як люди».

За заявою офіційних властей, про третьому випадку нам повідомив лісовий інспектор. Він розповів, що зустрівся зі сніговими людьми в національному парку.

Сергій Адляков розповів: «На ведмедя ця істота не була схожа, але швидко зникла, зламавши на кущах кілька гілок».

Ігор Бурцев, провідний російський експерт з йєті, сказав, що отримані відомості про зустрічі зі сніговими людьми, дуже значні.

Він стверджує, що ці істоти також відомі як Бігфут або Саскуотч, це зникла ланка між сучасними людьми і неандертальцями.

Раніше Бурцев заявляв, що популяція з 30 йєті, проживає в Кемеровській області. Він також зазначив, що: «У нас є достатньо свідчень того, що в нашому регіоні живуть снігові люди. Переконливі подробиці ми також чули від експертів з Росії, Канади і США. Опис звичок цих людей ідентичний по всій земній кулі».

Категорія: Курйози · Переглядів: 876 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.236.82.227
Браузер:

Cайт живе: