rss · Понеділок, 24.07.2017, 17:35

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

13:32

В селі Червоне знайдено межигірський архів

8 Березня в селі Червоне, що під Сумами, в одному з дачних кооперативів був знайдений великий склад документів. Сьогодні їх досліджують фахівці. За однією з попередніх версій, документи вивезені з Межигір'я для того того, щоб від них позбутися.

Активісти сумської самооборони і Автомайдану знайшли склад, який знаходився в одному з дачних кооперативів села Червоне. Спершу активісти зробили блокпост для автомобілів, а потім разом з представниками закону зайшли на територію.

За словами очевидців, дачний кооператив займає досить солідну територію, на якій розташувалися дерев'яні будинки. У них-то і були знайдені гори документів. Всі вони систематизовані, розкладені по скриньках з табличками на кшталт «Готівка. Каса. Київ», «Готівка. Каса. Суми». Така скринька є для кожного міста України.

Розбиратися в паперах будуть фахівці, активісти у свою чергу припускають, що це документи, вивезені з Межигір'я для зберігання або знищення, адже охоронець що там проживає потроху палив їх у печі. Каже, холодно було.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1172 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1Популярні новини:
Всього коментарів: 0

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.233.27
Браузер:

Cайт живе: