rss · Неділя, 25.10.2020, 05:17

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

20.12.2010 14:59

В залишках метеороита знайшли позаземне життя

Несподівано - тому що, за словами Деніела Глевін з Годдардовського центру космічних польотів, це тіло утворилося в результаті зіткнення двох астероїдів, яке нагріло його до 1 тисячі градусів (про це свідчить наявність мінералів, здатних сформуватися тільки при високих температурах). Звичайно ж, при цьому всі складні органічні молекули повинні були загинути. Тим не менше в метеориті вони є. З цього вчений робить висновок про те, що існує більше одного способу утворення амінокислот в космічному просторі. Отже, підвищуються шанси на зародження життя в інших куточках Всесвіту.

Раніше амінокислоти вдавалося знайти в зразках комети 81P/Вільда і багатих вуглецем метеоритах; це працює на гіпотезу про те, що принаймні деякі інгредієнти земного життя сформувалися в космосі. Ідею пошукати амінокислоти в метеориті 2008 TC3 запропонував Пітер Дженніскенс з Дослідницького центру ім. Еймса. Незважаючи на високий вміст вуглецю у фрагментах цього небесного тіла, що вибухнув над Суданом два роки тому, шанси на виявлення чогось цікавого були невеликі. Обставини життя цього об'єкта склалися таким чином, що вуглець містився в ньому в основному у вигляді графіту. Аналіз проводився одночасно в Годдардівського центрі та Інституті океанографії ім. Скріппса при Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго. Результати співпали.

В цілому вдалося виявити 19 різних амінокислот в концентрації від 0,5 до 149 частин на мільярд. Залишалося переконатися, що амінокислоти не були занесені вже на Землі. Перевірити це досить просто: молекули амінокислот можуть бути побудовані двома способами, які є дзеркальним відображенням один одного. Життя на Землі використовує лівосторонні амінокислоти, і вони ніколи не змішуються з правосторонніми, а в метеориті містилася рівна кількість тих і інших "сортів".

Вважається, що амінокислоти здатні утворюватися на астероїдах у присутності рідкої води. Вивчений фрагмент свідчить про те, що є якийсь інший спосіб: мабуть, амінокислоти формуються у міру охолодження астероїда за участю реакцій у газах. Вчені планують ряд експериментів для перевірки гіпотези.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1671 · Додав: BACS
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 15:06, 20.12.2010 • url Матеріал
алієнси поміж нас!!!! АААААА!!!!! :o
avatar
0
2 mr_smith • 21:10, 20.12.2010 • url Матеріал
ага... scare я вже деяких заблокував на сайті.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.254.197
Браузер:

Cайт живе: