rss · Субота, 24.10.2020, 20:14

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

11.07.2010 16:13

В якій країні втрачати роботу не страшно?

На перше місце з найвигіднішими умовами скорочень вийшли Скандинавські країни. Особливо виділяють Данію, де 90% від колишніх доходів можуть виплачувати впродовж чотирьох років. У Фінляндії звільненим платять близько 85% від заробітної плати протягом 500 днів - майже 17 місяців. У Швеції скороченим робочим доводиться жити скромніше - їх розмір допомоги становить 80% від зарплати, його отримують близько десяти місяців.

У країнах Бенелюкс - Бельгії, Нідерландах і Люксембургу - розмір допомоги становить від 60 до 85% від колишнього доходу. За оцінкою Foreign Policy, це другий результат у світі. У Люксембурзі самотній безробітний отримує від 80% від колишнього доходу до 250% від мінімальної заробітної плати - більше € 1300 ($ 1690) на місяць. Нідерланди платять до € 168 ($ 218) на добу, а Бельгія виплачує 60% від колишнього окладу протягом невизначеного терміну.

Розмір допомоги у Швейцарії - 70-80% від колишнього доходу і виплачується 400-520 днів. Правда, безробітний може позбутися допомоги, якщо буде пропускати курси перепідготовки. Зате якщо на новій роботі громадянину Швейцарії будуть платити менше, ніж дві третини від його останньої зарплати, держава компенсує йому різницю.

У Франції допомогу з безробіття виплачують до трьох років. Ті, чия колишня заробітна плата дорівнювала мінімальної, отримують 75% від цієї суми. Тим же, хто раніше отримував більше, виплачують 57%. Інше питання, що для того, щоб отримувати допомогу, потрібно для початку хоч десь працювати. Тому не дивно, що там досить часто з протестами на вулицю виходять 20-річні юнаки та дівчата без досвіду роботи, які змушені шукати випадкові заробітки або працювати безкоштовно.

У топ-5 держав, де найбільш вигідно бути безробітним, увійшла також і Японія: там допомогу у розмірі 50-80% від колишнього заробітку виплачується протягом півроку. Крім того, створено фонд з підтримки зайнятості для тих, хто не має права отримувати допомогу по безробіттю - це перш за все позаштатні співробітники, що втратили робочі місця через світову економічну кризу. Новий фонд складе 500 млрд ієн ($5,2 млрд). 

А на початку місяця громадяни Японії та іноземці, які мають вид на проживання в цій країні, могли отримати одноразову грошову допомогу. Спочатку роздача кожному дорослому жителеві країни 12 тис. ієн (близько $120) і 20 тис. ієн ($200) для дітей і людей похилого віку декларувалася як компенсації незаможним. Потім через поглиблення рецесії в країні акцент був перенесений на необхідність таким чином підвищити внутрішнє споживання.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1263 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: