rss · Понеділок, 19.11.2018, 08:15

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

14.04.2012 19:43

В Єрусалимі спалахнув Благодатний вогонь. Відео

Благодатний вогонь знову спалахнув в Єрусалимі напередодні православного Великодня. Паломники з усього світу стали свідками чуда в храмі Гроба Господнього.

Тисячі християн взяли участь у щорічній церемонії сходження Благодатного вогню, яка проводиться в Святому місті напередодні Воскресіння Господнього.

У присутності віруючих запалюється вогонь у каплиці над гробницею Ісуса Христа. Спочатку це полум'я не обпалює. Від нього запалюють смолоскипи, які потім розсилають християнським громадам по всьому світу.

У церемонії беруть участь представники різних східних християнських конфесій. Порядок дій і ролі розподілені багато років тому і строго дотримуються.

Церемонія зішестя благодатного вогню проходить під щільною охороною поліції Ізраїлю.

Раніше ЗМІ повідомляли, що сходження благодатного вогню чекали десятки тисяч паломників, яких охороняли тисячі ізраїльських поліцейських.Категорія: Культура · Переглядів: 2398 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 4.3/11
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 BACS • 21:59, 15.04.2012 • url
значть ще рік протягнемо... :) майя щось наплутали... :) хоча... де священники? що за десяток молодиків-арабів, Які як навіжені бігали з вогнем??? дивно... чи це вже просто кінець показали, але якось дивно... чого так вибігали з храму? куди так сторчголов бігли? ... hataskrayu радість якась цікава у них.. :)
avatar
0
2 el_Chupacabra • 01:07, 16.04.2012 • url
Quote (1. BACS)
що за десяток молодиків-арабів, Які як навіжені бігали з вогнем???

Церемонія (чудом цей фокус назвати язик не повертається) запалення афігенського файеру, включає в себе театралізоване дійство. Оті Араби, що верещать на своєму арабському, що у них, мовляв, ПГМ у термінальній стадії, символізують древніх турків, що колись здуру купились на цей фокус і потім рознесли цю новину серед своїх співвітчизників. З тих пір всі араби православні...
avatar
0
3 el_Chupacabra • 01:09, 16.04.2012 • url
Да, якщо арабів не буде - вогонь не запалиться. Перевірено!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.44.54
Браузер:

Cайт живе: