rss · П'ятниця, 25.09.2020, 04:51

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

17.11.2011 02:18

В Червоному вітали працівників сільського господарства

Україна завжди славилася своїми багатими та родючими землями. А до землі, як відомо, потрібно ставитися з пошаною. Тому на землі з давніх-давен працюють доброзичливі і працьовиті люди. Не дивно, що після того, як селяни вже зібрали урожай, підготували землю до зимування, в Україні святкують День працівника сільського господарства, який щорічно відзначають у третю неділю листопада.

Багато працівників цієї галузі багато років свого життя наполегливо працювали в сільському господарстві. Тому в Червоному, з нагоди свята, за підтримки місцевої влади, був організований чудовий концерт. Працівників сільського господарства прийшли привітати голова Андрушівської районної Адміністрації Мазур Борис Валентинович, 
 

голова Червоненської селищної ради Ящук Юрій Валентинович,

Гребенюк Василь Григорович, 


який не один рік пропрацював головою колгоспу.   

Працівників сільського господарства селища вітали грамотами, квітами та цінними подарунками. В актовому залі Червоненської ЗОШ панувала гарна та затишна атмосфера. Співучий колектив вчителів, який має звання народного, вітав працівників сільського господарства милозвучними піснями. Учні загальноосвітньої школи та вихованці школи мистецтв підготували захоплюючу і цікаву програму. Присутні в залі глядачі щедро віддячували за привітання своїми оплесками.

Всіх працівників сільського господарства щиро вітаємо з вашим професійним святом. Нехай не знають втоми ваші руки, а земля завжди щедро нагороджує вас за вашу нелегку працю.

Спеціально для смт Червоне
Shooler


Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 2114 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 23:20, 19.11.2011 • url Матеріал
Вітаю!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.200.236.68
Браузер:

Cайт живе: