rss · Неділя, 20.09.2020, 06:44

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.11.2010 05:18

В Червоному стартувала акція «Подаруй українську книжку. Читає Червоне»


В Червоному стартувала акція «Подаруй українську книжку. Читає Червоне»

На зустріч приїхала сама ідейний організатор акції та координатор проекту «Україна читає» Вікторія Афанасьєва (Київ), також був присутній ініціатор п’ятого кроку Акції «Подаруй українську книжку. Читає Червоне» Владислав Чубур. Проект «УКРАЇНА ЧИТАЄ» відновлює багатовікову книжну й освітню традицію в Україні в рамках проекту проводиться акція «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ» покликана надати громадську підтримку спустошеним сільським бібліотекам. 

Організатори привезли з собою, в подарунок для бібліотеки, багато книжок. Серед подарованих книг є художня література, технічна по виробництву цукру, пізнавальна література та інші.

Також на відкриття акції прийшли не байдужі жителі селища, які теж подарували книги. Серед присутніх був помічений Шинкар Олександр з дружиною Людмилою, Пально Юлія, яка подарувала бібліотеці книгу свого авторства з талановитими віршами, також з школи прийшли вчителі.

Нажаль, тих хто відгукнувся, серед місцевих жителів, було дуже мало. Для свого селища, для своєї бібліотеки можна було б подарувати хоч одну якусь книгу, зайти до бібліотеки, запитати які книги необхідні, записати, пошукати і знайдену книгу подарувати. 

Не забуваємо, що зустріч, яка відбулася, це лише початок акції, бо акція не одноденна:

«Подаруй книжку сільській бібліотеці – створи країну цікавих співрозмовників!
Як я можу долучитися?
Змінити світ легко – зроби крок в акції «Подаруй українську книжку»: даруй художню або наукову книгу українською мовою сільській бібліотеці під час кожних відвідин села!
Для цього:
Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним – скористайся «списком бажань» (wishlist) бібліотеки села – це саме ті книги, яких їм бракує!!! (веб-сторінки списків бажань дивись нижче) або звернись за порадою до організаторів.
Під час наступних відвідин села– подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замов у інтернет-книгарні).

Жоден з Кроків акції не має дедлайну (якоїсь конкретної дати закінчення) – долучись прямо зараз!»

Нагадаю, що наша бібліотека в Червоному вийшла у другий тур конкурсу на комп’ютеризацію сільських бібліотек. На даному етапі, все, чого їй не вистачає, це сучасних українських книжок.

Тепер світлини з події, що відбулася:

На фото: бібліотекар Науменко Леся, організатор акції Вікторія Афанасьева, завідувач бібліотекою Здойна Наталія Іванівна, ініціатор акції Чубур Владислав

Подаровані книги

Завідувач бібліотекою Наталія Іванівна та Вікторія Афанасьєва


mr_smith

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1863 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/13
Популярні новини:
Всього коментарів: 5
avatar
3
1 mr_smith • 22:02, 02.11.2010 • url Матеріал
Книги, що я приготував у подарунок бібліотеці передав Саша Шинкар разом зі своїми книгами, бо я сам не мав можливості приїхати.

Приєднуйтесь до розвитку бібліотеки в Червоному. Уявіть собі, якщо бібліотека виграє конкурс з комп'ютеризації і там поставлять комп'ютери, то школярам та іншим жителям селища буде набагато зручніше підготувати реферат, або якусь доповідь. Та ще багато інших переваг з комп'ютерами.

avatar
2
2 el_Chupacabra • 11:25, 03.11.2010 • url Матеріал
Хм.. Може поритися по загашнікам, та скласти комп’ютера на бібліотеку...
avatar
0
4 Dobrota • 13:47, 03.11.2010 • url Матеріал
ти як що пориєшся по загашникам то створиш свою бібліотеку ;)
avatar
2
3 mr_smith • 11:55, 03.11.2010 • url Матеріал
Quote (2. el_Chupacabra)
поритися по загашнікам, та скласти комп’ютера на бібліотеку
пропоную дочекатися завершення конкурсу і якщо наша бібліотека залишиться не компютеризованою то тоді вже думати про те, як туди поставити комп і якусь периферію, наприклад принтер і сканер, а ще краще комп і БФП туди поставити.
avatar
2
5 Shooler • 14:44, 14.11.2010 • url Матеріал
Владислав Чубур передав багато книг для Червоненської бібліотеки. Я особисто від імені Владислава передав книги до бібліотеки. :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.237.183.249
Браузер:

Cайт живе: