rss · П'ятниця, 22.02.2019, 09:25

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

07.10.2017 15:44

В Червоному планують побудувати футбольне поле зі штучним покриттям


В Червоному планують побудувати футбольне поле зі штучним покриттям

Уряд на засіданні 06.09.2017 затвердив порядок направлення коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у різних регіонах України. Їх обсяг складає 270 млн гривень.

«Оскільки до кінця року залишилось обмаль часу, місцеві адміністрації мають максимально прискоритись із поданням на розгляд комісії відповідних проектів. Кошти спрямовуються на проекти, які передбачають співфінансування із місцевих бюджетів. Місцева влада має ухвалити рішення щодо виділення земельних ділянок під футбольні поля, проведення будівельних робіт, а держава співфінансуватиме облаштування майданчиків», - зазначив Геннадій Зубко.

Також цю новину підтвердила Олена Поліщук, завідуюча сектором економічного розвитку у Червоненська селищна рада:

«Пам'ятаєте, нещодавно я повідомляла про те, що Житомирська обласна державна адміністрація передала наш проект з будівництва майданчика зі штучним покриттям до Міністерства регіонального розвитку. Уже маємо погодження. Сьогодні заходила в обласне управління сім'ї, молоді та спорту - підтвердили новину. Сподіваюся, що наші депутати підтримують співфінансування і розпочнеться реалізація.»

Проекти будуть реалізуватися за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» на умовах співфінансування державного та місцевого бюджетів.
 
50% вартості майданчиків – 11 млн 250 тис. грн – планують профінансувати обласний та місцеві бюджети Житомирщини. Заявку Мінрегіон буде розглядати протягом 10 днів.

Подано заявку на будівництво 15 спортмайданчиків в Житомирській області. Нові футбольні майданчики зі штучним покриттям планують побудувати в 12 районах області — 3 поля в Житомирському, 2 в Андрушівському, по 1 в Коростенському, Чуднівському, Ємільчинському, Попільнянському, Баранівському, Черняхівському, Пулинском, Романівському, Хорошевському, Овруцькому районах.

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 606 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: