rss · Субота, 24.10.2020, 20:40

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

28.11.2009 19:41

В Бердичеве в школе установили профориентационные терминалы.

Вибір професії для молодої людини — це завжди важливий крок у самостійне життя. Школярам у цьому допомагають батьки, вчителі, психологи. Зараз поповнили цей ряд працівники державної служби зайнятості. У світі існує близько сорока тисяч професій. Щороку деякі з них зникають, а на зміну приходять нові, розповів учням 10-ої школи міста Бердичева заступник начальника відділу організації професійної орієнтації Леонід Комаровський. Представники обласного та міського центру зайнятості відвідали заклад, аби презентувати профорієнтаційний термінал, з допомогою якого випускники школи можуть зорієнтуватися у виборі майбутньої спеціальності та професії, повідомляє ВІК.

Леонід Комаровський, заступник начальника відділу організації професійної орієнтації ОЦЗ: «Каждая профессия проявляет серьезные требования к индивидуально-психологическим качествам человека: внимание, интеллект, память. Здесь есть блок “Познай себя”, в нем можно выполнить ряд тестов, компьютер даст первоначальные рекомендации по выбору профессии. Это повышает мотивацию к тому, чтобы человек лучше себя познал.»

На сьогоднішній день, каже Леонід Комаровський, по області вже встановлено 37 подібних терміналів, з них у Бердичеві — 5 та 1 у Гришковецькій школі-інтернаті. Вчителі розуміють: ніщо не може замінити дітям “живого” спілкування, але такі інноваційні технології, як термінал, все ж полегшує їм вибір професії.

Катерина Сальва, заступник директора з виховної роботи ЕЗОШ №10: «Ми сьогодні надзвичайно задоволені тією подією, що відбувається у школі — встановленням корисного для наших випускників терміналу. Саме наші учні мають велику можливість, не виходячи за поріг школи , отримати потрібну інформацію про ринок праці в Україні.»

Окрім усього, термінали закріпляють отримані учнем знання завдяки тестовим завданням в ігровій формі. Встановлення таких автоматів, переконані у центрі зайнятості, допоможе вирішити питання щодо врівноваження та стабілізації ринку праці в Україні.

Леонід Комаровський, заступник начальника відділу організації професійної орієнтації ОЦЗ: «Исследования показывают, что 80% выпускников желают поступать в ВУЗы, а востребованы представители рабочих специальностей. Поэтому мы помогаем детям реально оценить свои силы и выбрать ту профессию, которая востребована на рынке труда.»

Ірина Лепешко, учениця 9А класу ЕЗОШ №10: «Я вважаю, що такий яскравий ззовні термінал допоможе нам отримати необхідну інформацію про ринок професій, вакансій, що наявні у нашій області. Про найпопулярніші сьогодні професії, а також про знання, які потрібно мати, щоб стати професіоналом у тій чи іншій сфері.»

Термінали автоматично вмикаються о 8 годині ранку та вимикаються о двадцятій. Інформація щодо нових вакансій оновлюється щомісяця. Перші опитування учнів житомирських шкіл, розповідають представники центру зайнятості, мають лише позитивні відгуки. Саме тому на тридцяти семи встановлених терміналах фахівці не зупиняться.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Житомир.info

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1752 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Mr_HYDE • 13:11, 30.11.2009 • url Матеріал
А чого це архітектор і ветеринар це професії які не користуються попитом? Хм. А що тоді користується? Мент? Гаїшик? Бройлер? ой брокер :o
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: