rss · П'ятниця, 30.10.2020, 07:06

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

30.09.2011 14:18

Укрзалізниця введе нову класифікацію потягів

Нова класифікація потягів дозволить Укрзалізниці розділити соціальний і конкурентний сегменти пасажирських перевезень. При цьому, ціни на квитки в секторі соціальних перевезень мінятися не будуть.

Про це в інтерв'ю журналістам розповів заступник директора Державного науково-дослідного центру залізничного транспорту Олег Христофор.

«Поїзди Hyundai, які ми плануємо закупити до Євро-2012, не можуть класифікуватися за діючими канонам. Ми повинні розмежувати соціальні перевезення і ринкові, де рухомий склад закуповується залізницями за кредитні кошти і треба мати можливість повертати надані кредити. Соціальний сегмент у нас захищається державою, прописаний в законах, і залізниця зобов'язана забезпечувати транспортну рухливість соціально незахищеного населення: студентів, пенсіонерів. Всього близько 50 пільгових категорій. Тут все залишається без змін», - повідомив Олег Христофор.

Введення нової класифікації не відіб'ється на вартості проїзду в приміських дизель та електропоїздах, в традиційних нічних поїздах, і наявному рухомому складі. Її основна мета - створити нішу для швидкісних потягів на розподіленій тязі, таких як поїзди Hyundai.

Нова класифікація пасажирських потягів дасть можливість пасажирам відразу по класу визначити наявність кондиціонера або зручність сидінь.

Після придбання нових високошвидкісних потягів залізничники сподіваються залучити пасажирів, які в даний момент користується автомобільним та авіатранспортом.

«Авіатранспорт пов'язаний з великими ризиками, і навіть якщо час перельоту невеликий, то підготовка та очікування рейсу, посадка в літак і висадка з нього можуть займати в цілому час, співвідносний з часом поїздки у високошвидкісному поїзді. Тариф в цьому випадку буде значно нижчим, а час у дорозі співвідносним з авіатранспортом з урахуванням підготовчих етапів. 
 Залізниця повинна використовувати свої конкурентні переваги і поборотися за платоспроможного пасажира, але тарифи в соціальному секторі та в традиційних далеких перевезеннях залишаютимуться без змін», - зазначив Олег Христофор.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1499 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 17:00, 01.10.2011 • url Матеріал
Один з потягів Hyundai:

якщо у нас такі будуть то чудово. engine
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.201.9.19
Браузер:

Cайт живе: