rss · П'ятниця, 22.02.2019, 09:29

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

03.04.2014 18:23

Україну зроблять «аутсорсинговою Долиною» Європи


Україну зроблять «аутсорсинговою Долиною» Європи

Український уряд спільно з провідними IT-аутсорсерами оголосило про запуск спільного проекту. Його мета - зробити Україну рушійною силою в IT-сфері Європи. Ініціатори програми сподіваються зупинити відтік українських розробників за кордон. Програма передбачає створення хороших умов для роботи і життя IT-фахівців в Україні, тим самим мотивуючи їх залишатися на батьківщині. Крім того, до 2020 року планується створити 100 000 нових робочих місць в IT- сфері.

Програму розвитку IT -галузі в Україні обговорили і підписали міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета, а також керівники компаній Ciklum, SoftServe, Miratech, EPAM Ukraine, GlobalLogic, Luxoft Ukraine і IT Ukraine.

В рамках проекту хочуть підвищити якість підготовки українських айтішників: у розширення і модернізацію освітньої системи України планується інвестувати $1 млрд. «Наша мета - перейти від ресурсної економіки до економіки знань», - заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета в рамках обговорення проекту з представниками галузі.

Щоб зробити Україну конкурентоспроможною на міжнародному ринку, автори ініціативи збираються переглянути податкове законодавство України, що стосується IT-аутсорсингу. Автори плану підрахували, що за умови успішної реалізації цих кроків дохід від експорту IT-послуг у США і ЄС складе більш ніж $10 млрд.

«Ми впевнені в тому, що Україна і далі буде надійним IT- партнером, а діалог з новим урядом тільки підсилив цю впевненість. Тому ми готові і далі інвестувати в розширення IT-бізнесу в Україні», - заявив Торбен Майгард, засновник і генеральний директор компанії Ciklum, яка є одним з найбільших експортерів IT-послуг в Україні.

Експертна група, яка включає в себе представників уряду та IT-галузі, в даний момент працює над детальним планом дій. Його презентація відбудеться на початку квітня. Угоду про розвиток IT-галузі в Україні 20 березня підписали:

  • Павло Шеремета, Міністр економічного розвитку і торгівлі України
  • Торбен Мейгард, генеральний директор, Ciklum
  • Тарас Кицмей, президент, SoftServe
  • Микола Роєнко, президент, Miratech
  • Юрій Антонюк, керуючий директор, EPAM Ukraine
  • Володимир Шаров, керуючий директор, GlobalLogic
  • Віталій Потрібний, керуючий директор, Luxoft Ukraine
  • Віктор Валєєв, керуючий директор, IT Ukraine

Нагадаємо , українське IT-співтовариство запропонувало уряду нацпроект «Інноваційна Україна», який передбачає реформи у сфері оподаткування IT-галузі, електронної комерції, IT-освіти, IT в державних органах, підтримку галузі стартапів та венчурного інвестування. Координатори проекту - Євген Сисоєв та Євген Ленг з AVentures. У робочій групі багато відомих в ком'юніті імен.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1493 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: