rss · Субота, 24.10.2020, 19:59

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

12.02.2011 01:15

Українську школу хочуть перетворити в офіс молодіжної організації

Про це повідомила представниця батьківського комітету школи під час прямого включення на одному з українських телеканалів.

Нагадаємо, на початку лютого з'явилася інформація, що у Красному Лучі закривають єдину українську школу. Депутати Краснолучської міської ради нібито мотивували закриття школи браком фінансування.

"Приміщення хочуть віддати під офіс молодіжної організації Партії регіонів", - заявила жінка.

Зазначимо, нещодавно повідомлялося також про те, що в приміщенні, в якому знаходиться школа, створять приватний фітнес-центр.

У свою чергу заступник голови Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка Марія Олійник повідомила, що в Донецьку діють 18 шкіл з українською мовою навчання, в 71 школі навчання проходить виключно по-російськи. Ще 64 школи є двомовними.

"У цілому в Донецькій області закриють близько 50 шкіл. У кожному з 9 районів - по одній або дві", - зазначила Олійник.

Натомість народний депутат від Партії регіонів, представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко спростував інформацію про закриття українських шкіл. Він відзначив, що школи закриваються тільки коли вони недоукомплектовані, і не надають якісних послуг з освіти.

Мірошниченко також наголосив, що школи, на жаль, закриваються і у Львові, і на Волині, і в Чернівецькій області. За його словами, причиною цього є лише брак грошей на утримання навчальних закладів.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1965 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 mr_smith • 00:45, 12.02.2011 • url Матеріал
Цікаво. Тобто сьогодні вони недоукомплектовані, а завтра ж можуть бути доукомплектовані, хто зна... Навіщо ж так радикально? Хоча впроваджуючи таку політику, по відношенню до населення, вони точно знають що ці школи ніколи недоукомплектуються. Крім того один неосвічений лохторат краще двох освічених.
avatar
1
2 mr_smith • 00:50, 12.02.2011 • url Матеріал
Перша:
Quote
«Строительство вертолетной площадки в Киеве на Парковой аллее обойдется государству в 60 миллионов гривен. 7,5 миллиона гривен в год будет стоить аренда вертолета "Августа 139", на котором президент будет летать на работу. Эти деньги заложили в бюджет.»

Друга:

Quote
«На строительство вертолетной площадки для президента Януковича в Каневе выделено 2,6 миллиона гривен государственных средств. Строительство ведется в рамках подготовки к Евро-2012. Об этом во время пресс-конференции в Черкассах заявил вице-спикер парламента Николай Томенко.»

Цікаво, скільки шкіл можна було б профінансувати на ці кошти?

avatar
1
3 el_Chupacabra • 19:09, 12.02.2011 • url Матеріал
От вам і сучасний гітлерюгенд - проффесорюгенд, блін.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: