rss · Понеділок, 21.09.2020, 02:03

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

09.02.2011 14:48

Українським водіям скасували ТО зате призначили перездачу Прав на водіння кожні 5 років ...

Влада України хоче обмежити термін дії водійських прав, скасувати доручення та позбавляти прав водіїв, які керують автомобілем у нетверезому вигляді. Як передає ЛIГА.net, про це на прес-конференції розповів міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

Так, МВС хоче відмовитися від ідеї стягування штрафів за керування автомобілем у нетверезому стані. На думку міністра, існуючі нині штрафні санкції не приносять бажаного результату. «Санкції цієї статті потрібно робити безальтернативними - лише позбавлення прав», - заявив Могильов Анатолій. 

Одночасно чиновник відзначив, що назріла необхідність ввести обмежений термін дії водійського посвідчення. За його словами, це обумовлено приведенням українського законодавства у відповідність з міжнародним. У більшості європейських країн цей термін обмежений десятьма роками. Яким він буде на Україні - 5, 10, 15, 20 років - буде вирішено в тому числі і за підсумками обговорення нововведень на сайті ДАІ. Правда Могильов забув уточнити що в ЄС люди отримують в середньому від 3500 євро на місяць, а у нас штрафи вже європейські, а заробітної плати суцільно українські. Може якщо міністру так подобатися Європа, нехай він тоді і йде в ... 

Крім того, МВС України вирішує питання про відмову від довіреностей на управління транспортними засобами. В якості альтернативи пропонується такий варіант, як звернення власника транспортного засобу із заявою в ДАІ, в якому буде зазначено, хто, крім нього, може керувати його транспортним засобом. 

Нагадаємо, що раніше Кабмін України виключив водійську медичну довідку з переліку документів, обов'язкових про проходження техогляду. 

Категорія: Новини України · Переглядів: 1482 · Додав: BACS
Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 mr_smith • 19:44, 09.02.2011 • url Матеріал
Наекономили. Тепер можна буде бабло косити на перездачах! ^_^
Саме цікаво, що здоров"я то може погіршитись, наприклад зір там чи що, а от за 5 років якість водіння тільки покращиться... Де логіка?
avatar
3
2 Shooler • 19:46, 09.02.2011 • url Матеріал
Санкції цієї статті потрібно робити безальтернативними - вартість взятки збільшується в багато разів. Я так розумію в ДАІ ще встигають рахувати взятки (а там кожного дня хочеш чи не хочеш, а касу треба здавати і план виконувати!)

Скоро кожен ДАІшник буде прислугу тримати і в мехах на роботу ходити. B)

avatar
1
3 el_Chupacabra • 10:21, 10.02.2011 • url Матеріал
Quote (1. mr_smith)
Де логіка?

Ну так бюджет же потрібно чимось наповнювати
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.226.248.180
Браузер:

Cайт живе: