rss · Вівторок, 20.11.2018, 03:13

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

22.10.2009 22:47

Український інтернет буде під пильним оком спецслужб.

«Провайдери комунікацій зобов'язані зберігати інформацію про всі з'єднання свого клієнта з ресурсами, доступ до яких надається зазначеним провайдером. Термін, порядок і повний перелік такої інформації встановлюється Кабінетом Міністрів України. У разі виявлення порушення клієнтом законодавства України, в тому числі розповсюдження продукції порнографічного характеру з використанням дітей, провайдери телекомунікацій зобов'язані інформувати правоохоронні органи », - наголошується в законопроекті. 

Зміни до закону «Про телекомунікації» також зобов'язують інтернет-користувачів інформувати провайдерів та правоохоронні органи про виявлення в інтернеті «інформації і даних, пов'язаних з насильством, порнографією, проявами расової і національної нетерпимості і тероризму, пропагандою наркотиків, порушенням прав інтелектуальної власності».

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала зазначений законопроект, який містить також зміни до закону «Про суспільну мораль», що дає визначення продукції порнографічного характеру, і до Кримінального кодексу - що посилюють відповідальність за створення та розповсюдження дитячої порнографії. За нього в четвер проголосували в першому читанні 404 народних депутати з 437 зареєстрованих. Депутати також проголосували за скорочену підготовку до другого читання законопроекту - за 7 днів.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1391 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Shooler • 00:09, 23.10.2009 • url
О, а ви що думали що інет безликий? Всі сторони особистості можна буде легко пізнати і не тільки правоохоронним органам а всім, хто зацікавится. Хабарі ще ніхто не відміняв. Тому нарити компроматику на будь-кого - це лише справа часу, ну і коштів, звичайно.
avatar
0
2 mr_smith • 00:41, 23.10.2009 • url
Щоб не турбуватися з-за таких законопроектів, а можливо надалі законів, потрібно бути здоровою людиною морально та душевно. :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.221.75.68
Браузер:

Cайт живе: