rss · Четвер, 22.10.2020, 21:41

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

03.06.2013 11:36

Українські абітурієнти напишуть перше тестування 2013


Українські абітурієнти напишуть перше тестування 2013

Зовнішнє незалежне оцінювання 2013 року почнеться в 11.00 в понеділок, 3 червня, з тестування з хімії.

 В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадують, що на виконання тесту відведено 2,5 години (150 хвилин), він міститиме 60 завдань.

 Допуск абітурієнтів на пункти тестування здійснюється з 10.15 до 10.50, початок - о 11.00.

 Крім того, в ході зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році вперше будуть впроваджені 15-хвилинні технологічні перерви для перевірки фактів порушення правил участі в тестуванні.

 В УЦОЯО також звертають увагу учасників зовнішнього незалежного оцінювання, що на вході на пункт тестування необхідно пред'явити сертифікат ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, а також запрошення-перепустку для участі в тестуванні.

 У разі відсутності одного з вищевказаних документів або пред'явлення їхніх копій абітурієнт пройти тест не зможе.

 У той же час в УЦОЯО нагадують абітурієнтам, що протягом часу, відведеного на написання тестування, учасник ЗНО не повинен мати при собі будь-які засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані та рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

 Як раніше повідомлялося, близько 70% пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в нинішньому році будуть обладнані металошукачами та іншими приладами, щоб не допустити використання абітурієнтами мобільних телефонів і інших пристроїв для зчитування інформації.

 На проходження ЗНО 2013-го року зареєструвалося близько 322,5 тис. абітурієнтів. За даними Міністерства освіти і науки України, кількість випускників-одинадцятикласників денних загальноосвітніх навчальних закладів в нинішньому році становить близько 279 тис.

 Раніше міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявив, що кожен четвертий абітурієнт (більше 25%) виявив бажання складати зовнішнє незалежне оцінювання, окрім української мови та літератури, на мовах нацменшин.

 При цьому 98% абітурієнтів з зареєстрованих здаватимуть базовий тест з української мови та літератури, на другому місці йде математика і на третьому - історія України.

 Наступний після хімії тест: 

  • з української мови та літератури пройде 5-6 червня,
  • далі 8 червня - з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська мови),
  • 10-го - російська мова,
  • 12-13 червня математика, 
  • ЗНО з географії абітурієнти напишуть 15 червня,
  • з всесвітньої історії - 17-го,
  • з історії України - 19-20,
  • з фізики - 22 червня,
  • біологія (25 червня),
  • світова література (27 червня).

 До 7 липня будуть оголошені результати основної сесії ЗНО. А 4-11 пройде додаткова сесія, результати якої стануть відомі до 16 липня. З 17-го числа Український центр оцінювання якості освіти почне розглядати апеляції на результати тестування.

 У ході вступної кампанії, відповідно до правил прийому, кожен абітурієнт може подати всього 15 заяв на вступ (за заявою на 3 спеціальності в 5 вузах).

 З 1 по 31 липня проходитиме прийом документів в абітурієнтів, які здавали ЗНО, а з 1 по 20 липня - будуть подавати документи абітурієнти, які здають вступні іспити.

 З 20 липня до кінця місяця пройдуть всі вступні екзамени та творчі конкурси, після чого вступна комісія оприлюднить у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЕГЕБО) їх результати до кінця дня 31 липня.

 Крім того, 1 серпня до 12.00 приймальні комісії вивісять рейтингові списки рекомендованих до зарахування першої хвилі. Так, рекомендовані абітурієнти повинні будуть принести необхідні документи до 5 серпня. Другий етап зарахування пройде з 5 по 8 серпня. За третьої хвилі абітурієнти повинні будуть подати оригінали документів до вечора 10 серпня, а 11 серпня видаються накази про зарахування на навчання за державним замовленням. А до 25 серпня повинні бути зараховані абітурієнти, які навчатимуться за кошти фізичних і юридичних осіб. Відповідні накази будуть сформовані в ЕГЕБО автоматично.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1070 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: