rss · Вівторок, 27.10.2020, 23:59

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

10.09.2010 21:23

Українці виявилися найжадібнішими

Українці, як з'ясовується, - одна з найбільш жадібних націй світу. У рейтингу країн, готових витрачати гроші на благодійність, ми займаємо 150-е місце, третє з кінця, - нижче лише Бурунді і Мадагаскар.

Світовий «рейтинг благодійності» був складений британською організацією Charities Aid Foundation на основі соцопитування, проведеного відомою компанією Gallup. Використовували три критерії, на основі яких виводився середній показник (індекс): готовність робити фінансову благодійність, волонтерство і допомогу незнайомим людям. Жертвують гроші у нас 5% населення (кожен 20-й), займаються волонтерством 14% (кожний 6-й), а допомагають незнайомцям 19% (кожен 5-й). В Австралії, яка лідирує у рейтингу, ці цифри становлять 70%, 38% і 64% відповідно. Росія - на 138-му місці.

Категорія: Курйози · Переглядів: 1499 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 5
avatar
3
1 Серж • 13:25, 11.09.2010 • url Матеріал
Не думаю, що наш народ найжадібніший.
Увесь час були у нас меценати. А простий люд ділився куском хліба із сусідом, брат з братом і так далі.
Можливо сьогодення диктуе свої умови, можливо щось і сталось з нами всіма. Але я не думаю, що так уж кардинально помінявся наш світогляд, як нам розказують, які ми всі погані, та жадні. Наші люди знають, як ця зароблена копійка важко даеться. Заючи реальну ціну заробленим коштам, так само важко за нею любимою розпрощаватися.
avatar
1
2 mr_smith • 13:39, 11.09.2010 • url Матеріал
Британські вчені...
Quote (1. Серж)
Можливо сьогодення диктуе свої умови
ось тут якраз істина, важка копійка, загнаний люд.
avatar
4
3 dyak • 16:22, 11.09.2010 • url Матеріал
Проблема в тому, що у нас порядні люди не можуть заробити гроші. При владі у нас не порядні жадібні люди, які за копійку готові продати державу. Маю надію що ми зможим знищити цю пухлину на тілі нації.
avatar
3
4 el_Chupacabra • 23:28, 12.09.2010 • url Матеріал
Панове, ключова фраза: "На благодійність". Назвіть мені хоч один приклад благодійності в нашій країні, і я з радістю поділюся своїми двадцятьма копійками. Можу ще трохи пивом пригостити або курева підкинути - я не жадний. Але викидати скажені кошти на якийсь релігійний заклад, щоб він і далі збидлював людей... Або купляти в дитбудинок якийсь комп"ютер, щоб він стояв в кабінеті директора для "однокласників" - то не благодійність, а коррупційний маразм.
avatar
2
5 mr_smith • 12:53, 13.09.2010 • url Матеріал
Quote (4. el_Chupacabra)
купляти в дитбудинок якийсь комп"ютер, щоб він стояв в кабінеті директора для "однокласників"
вовка боятися - в ліс не ходити.


Я от в 2001 році, здається, працював в одній великій компанії, яка займалася гральним бізнесом, а це величезна купа салонів гральних автоматів по всій Україні, от довелося мені спостерігати скільки грошей люди викидали на ті автомати !!! , якщо чесно я так і не зміг звикнути до того, як просажуються гроші... Так от я це пригадав до того, що якби оті гроші та на благодійність, дитячим будинкам, лікарням, малозабезпеченим і т. п., то може і суспільство було б здоровіше. От уявіть собі, замість того щоб іти в казино і просадити там 10000уе, людина віддає їх в дитячі будинки, хоч компами, хоч одягом, хоч їжею, будь-як, не важливо, а потім, якщо людина фартова то в житті їй ще більше щастя якимось чином прийде, або ні, от це і буде азартна гра. Тобто, віддав гроші на добру справу і, от якщо тобі підфартило, ця добра справа тобі повернулася якимось добром, то ти виграв, а якщо ні то програв. Звичайний принцип грального бізнесу.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.207.102.38
Браузер:

Cайт живе: