rss · Субота, 17.03.2018, 15:50

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

09.01.2014 14:07

Українці створюють «євро-додатки» для смартфонів


Українці створюють «євро-додатки» для смартфонів

Поки Евромайдан продовжує мітингувати, програмісти українці створюють безкоштовні «євро»-додатки для мобільних телефонів.

Наприклад, у грудні з'явився додаток для Android SOSMessage: він дозволяє відправляти повідомлення з закликом про допомогу на список заздалегідь зазначених мобільних номерів, а друзям і рідним повідомляє точне місце вашого перебування. Це допоможе, вважають розробники, якщо вас б'є і затримує міліція чи «Беркут».

Створили також додаток «Евромайдан Ліхтарик»: скачавши його, ви зможете висвітлювати свій шлях синьо-жовтим або синім світлом (прапора України або Євросоюзу).

Ще один додаток дозволяє голосувати «за» чи «проти» Евромайдану. Варіантів вибору цілих два: «Я за Євросоюз, я піду на Евромайдан» і «Я проти Євросоюзу, я не піду на Евромайдан».

Є також спецдодатки , які дозволяють відслідковувати актуальні новини з Майдану і навіть блокувати сайти, що дають «недостовірну інформацію» про Евромайдан.

Створили також розважальні програми. Одна з таких дозволить вам «керувати» ялинкою Евромайдану - повертати її і розглядати з різних сторін здалеку і зблизька.

Є мобільна флеш-гра на тему евромітингів в центрі Києва: головний герой - захисник барикад - залишається на ніч на Майдані.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 951 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Саша • 15:11, 10.01.2014 • url
А ще є 3 мобільні гри на платформі андроід. Ось одна з них play.google.com/store/apps/details?id=air.Euromaidan
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.148.23
Браузер:

Cайт живе: