rss · Середа, 28.10.2020, 23:13

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

03.06.2010 16:31

Українці будуть йти на пенсію в 65.

Президент Віктор Янукович вважає за необхідне вирівняти пенсійний вік жінок і чоловіків протягом 10 років, йдеться в програмі реформ глави держави.

Згідно з документом, пенсійний вік повинен вирівнюватися поступово із кроком 0,5 року протягом 10 років. Також у програмі відзначається, що для "стабілізації солідарної пенсійної системи необхідно підвищити мінімальну тривалість страхового стажу для отримання пенсії за віком з поточних 5 до 15 років".

Пенсійний вік, згідно з документом, пропонується "наблизити до європейських стандартів, 65 років, для учасників II рівня пенсійної системи".

Крім того Янукович пропонує позбавити солідарну пенсійну систему дострокових і пільгових пенсій, а також стимулювати більш пізній вихід на пенсію шляхом підвищення нормативної тривалості стажу з 20/25 років до 30/35 років "з одночасним збільшенням коефіцієнта обліку щорічно наднормативного стажу або кожного року відстрочки виходу на пенсію ".

Згідно з документом мають бути створені рівні умови індексації пенсій незалежно від закону, за яким призначено пенсію та скорочення пільг з дострокового виходу на пенсію і по сплаті внесків.

ДОВІДКА. Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування відповідно до раніше діючого законодавства, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно з цим Законом, і за який сплачено страхові внески.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1462 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 BACS • 17:29, 03.06.2010 • url Матеріал
з середньою тривалістю життя в чоловіків у нас до 60 років пенсій не побачать величенький процент "старожилів"... а кому ж ми тоді платимо і будемо платити податок в пенсійний фонд???
avatar
2
2 Shooler • 20:25, 03.06.2010 • url Матеріал
Особисто я ніяких надій на державу не покладаю. Зумію за життя заробити і організувати собі власну пенсію - добре, не зумію... такого не може бути, треба прагнути до цього!
Але жодної копійки до різних фонді і бюджетів взагалі не хочу платити. Якби я, та і всі інші люди, розуміли куди ті кошти витрачаються, то друге діло. А так кожна копійчина сплачена до фондів і бюджетів - це благополуччя чиновників сьогодні і нічого більшого. B)
avatar
1
3 BACS • 10:18, 04.06.2010 • url Матеріал
це точно!!! я теж про пенсію навіть не думаю... проізвол пішов, безпредел... я вчора прочитав, що і квартири у боржників будуть забирати без суду і не взірая на малолітніх дітей... НБУ вже приготував законопроект... якщо приймуть то я йду в глуху ЯНУАппасициююю :) бо картина ясна... в кого БАКСи той і папка... всі інші - в папки baby
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: