rss · Субота, 24.10.2020, 19:57

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

04.11.2010 00:20

Україна відмовилася від підвищення пенсійного віку для жінок

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Сергій ТІГІПКО журналістам у середу.

За його словами, уряд знайшов компенсатори тих доходів, які планувалося отримати до Пенсійного фонду від підвищення пенсійного віку для жінок.

Цей компромісний варіант українська сторона має намір запропонувати завтра на переговорах з Міжнародним валютним фондом (МВФ), який виставляв дану умову для подальшої співпраці з Україною в рамках програми стенд-бай.

С. ТІГІПКО не розповів детально про схему запропонованої компенсації, при цьому уточнив, що мета буде досягнута за рахунок скорочення видаткової частини Пенсійного фонду.

Як повідомляв УНІАН, прем'єр-міністр Микола АЗАРОВ запевняє, що питання підвищення пенсійного віку буде актуальним після введення накопичувальної системи пенсійного страхування.

«Питання підвищення пенсійного віку буде в порядку денному після того, як запрацює накопичувальна система пенсійного страхування, і стосуватиметься вона тих, хто буде виходити на пенсію через 20-30 років. Зараз головне - забезпечити наповнення Пенсійного фонду, його бездефіцитність за рахунок легальної виплати заробітної плати в повному обсязі», - зазначив М. АЗАРОВ.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1256 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: