rss · Середа, 28.10.2020, 22:56

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

20.09.2011 16:31

Україна відмовилася переходити на зимовий час

Верховна Рада прийняла постанову про зміну порядку відліку часу на території Украни. За нього проголосували 266 народних депутати.

Автор документа, народний депутат Олег Надоша заявив, що відмова від переведення стрілок годинника буде сприяти поліпшенню самопочуття українців і тому це важливіше, ніж ймовірні втрати. Парламентарій очікує, що матеріальні збитки будуть мінімальними, і вказує на те, що ті країни західної Європи, де зберігається літній і зимовий час, роблять це через те, що не виробляють свою електроенергію, а імпортують її. Їм є сенс економити.

Схожий по темі законопроект Вадима Колесніченка був знятий з розгляду, а ухвалена постанова повинна вступити у силу у момент її підписання.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1238 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
2
1 avatar • 16:44, 20.09.2011 • url Матеріал
Вот и правильно! Биологические часы переводить неразумно и механку крутить толку мало.
avatar
3
2 el_Chupacabra • 17:56, 20.09.2011 • url Матеріал
Quote (1. avatar)
Вот и правильно! Биологические часы переводить неразумно и механку крутить толку мало.

Не согласен. Человек за день-два прекрасно адаптируется, и стоны по поводу плохого самочуйствия в основном слышны от хронических лентяев, дабы объяснить свое нежелание работать. Вручную переводить в наше время нужно только бабушкины часы с кукушкой и китайские будильники-однодневки. Вон у меня даже наручные часы способны переходить на летнее время.
Кстати, нет понятия "Зимнее время". Время зимой - это стандартное астрономическое поясное время, в отличии от летнего, сдвинутого на час вперед.
И еще: электроэнергия у нас, конечно своя, однако дешевле от этого не станет, слышал как-то, что себестоимость 1 кг лектрической ваты ниже продажной в несколько десятков раз... Следовательно, пусть даже и инфа неверна, однако еще один ручеёк в госбюджет (читай в кормушку) обеспечен...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: