rss · Середа, 23.09.2020, 02:46

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

22.05.2011 21:02

Україна виборола «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалюТак в номінації "найкращий короткометражний фільм" "Золоту пальмову гілку" 64 Каннського кінофестивалю  - найвищу відзнаку конкурсу - отримала українська режисерка Марина Врода за фільм "Крос".

П'ятнадцятихвилинна картина "Крос" - спільний українсько-французький проект, в якому автор згадує про заняття з фізкультури. Хоча картина не зводиться до простої пробіжки. Це своєрідний натяк на Україну - куди вона біжить і для чого?

Бюджет стрічки складає лише 3,5 тисячі євро, знімалися непрофесійні актори.

Марина Врода: "Коли мене запросили брати участь у конкурсі, я не спала всю ніч. Чи отримаю я чи не отримаю Пальму – це не вплине на мою режисерську діяльність, подумала у той час я".

Режисеру фільму Марині Вроді - 29 років. Вона закінчила Національний університет імені Карпенка-Карого, факультет кінематографії, спеціалізація "Режисура художнього фільму". Крім стрічки "Крос" Врода зняла фільми "Сімейний портрет", "Дощ", "Прости", "Клятва". Останній був показаний на фестивалі "Молодість".

«Золоту пальмову гілку» Україна отримує вже вдруге і вдруге в номінації "найкращий короткометражний фільм". Вперше це сталося у 2005 році, коли українець Ігор Стрембіцький отримав цю нагороду за свій фільм «Подорожні».
Категорія: Культура · Переглядів: 1178 · Додав: stem_ua_doktor
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 03:01, 24.05.2011 • url Матеріал
Чудово! Українські митці на висоті!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.237.183.249
Браузер:

Cайт живе: