rss · Четвер, 16.07.2020, 16:42

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

28.09.2012 04:29

Україна ще у списку країн що мають інтернет-свободу


Україна ще у списку країн що мають інтернет-свободу

Згідно з доповіддю під назвою «Глобальна оцінка цифрових медіа та Інтернету», який проводиться щорічно американською правозахисною організацією Freedom House, напередодні оприлюдненим, Україна опинилася в списку «вільних» країн. Ця відома організація дала аналогічну оцінку і таким державам як: Грузія, Кенія, Бразилія, ПАР, Аргентина, Великобританія, Філіппіни, Італія, Угорщина, Австралія, Естонія, Німеччина та США.

Дослідження, яке проводилося фахівцями Freedom House, змогло охопити 47 держав. Їх розділили на кілька груп: «вільні», «частково вільні» та «невільні». Категорія заважила від того, наскільки влада цих країн активні щодо управління потоками інформації у Всесвітній мережі. Серед цих факторів у першу чергу вивчалися випадки фільтрації і блокування інформації, прийняття законів, що обмежують появу різних типів контенту, а також переслідування користувачів мережі і блогерів.

З Інтернетом проблеми у іранських громадян - саме ця країна займає першу стрічку їх рейтингу «невільних держав». Проблеми з питаннями свободи в світовій павутині є у Нігерії, Росії, Південної Кореї, Лівії, Уганди, Тунісу, Мексики, Казахстану та інших країн.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 974 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 dyak • 22:53, 28.09.2012 • url Матеріал
Ще є куди падати
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.236.82.227
Браузер:

Cайт живе: