rss · Вівторок, 27.10.2020, 20:36

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

08.02.2010 02:09

У зоні РФ відкрився перший непрацюючий сайт

«У фахівців зараз дуже мало знань про те, як кирилічна зона повинна працювати з технічної точки зору. Саме тому ми вирішили протестувати готовність всіх програмних компонентів мережі для роботи з російськомовними іменами. Зараз я можу з упевненістю сказати, що все складається вдало і ми готові до запуску зони », - заявив технічний директор групи компаній Hosting Community (до якої входять «Гарант-Парк-Телеком» і «Реєстратор R01») Петро Васильєв. 

Він також додав, що «Internet Explorer коректно обробляє російськомовні імена, а от браузер Mozilla після відправлення запиту переводить ім'я в нечитаний PUNY-код, що істотно ускладнює роботу користувачам». Найближчим часом повідомлення про всі помилки будуть передані розробникам браузерів, обіцяють експериментатори "Гарант-Парку".

Мабуть, їм варто поквапитися - на практиці сайт "гарант-парк-телеком.рф" не відкривається ні в Internet Explorer, ні в Mozilla Firefox, ні в Chrome або Opera. Очевидно, розробники браузерів зовсім не поспішають включати розпізнавання кіріллоговорящіх доменів.

До речі, зазнавши невдачі з доменом гарант-парк-телеком.рф, експерти "Вебпланета" вирішили подивитися, що знаходиться по такому ж адресою в зоні ru. Виявилося, що garant - park - telecom . ru зайнятий кіберсквотерством. Те ж саме з garantparktelecom _ ру - за цією адресою взагалі перебуває порнуха. Ось скільки цікавого може принести тестування першого сайту в доменній зоні РФ! 

До речі, якщо вже бути зовсім точним, то перший кіріллоговорящій сайт називається http://пример.испытание - його почали тестувати в ICANN ще в жовтні 2007 року. Так і тестують до цих пір. Але його хоча б дійсно видно в браузерах.
Категорія: Курйози · Переглядів: 1548 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
1
1 Shooler • 11:08, 08.02.2010 • url Матеріал
Цікаво. Я за розвиток сайтів кирилицею - пора міняти приорітети в світі!
avatar
0
2 mr_smith • 22:12, 08.02.2010 • url Матеріал
Я теж за, просто робиться все на краще, а виходить як завжди, об"явить об"явили, а працювати не працює і грошики мабуть вже витратили на розробку... на папірцях...
avatar
1
3 Shooler • 23:24, 08.02.2010 • url Матеріал
Quote (2. mr_smith)
на папірцях...

Повір, проводилися наймасштабніші опитування населення і аналіз різних потреб... на бумазі... а ціни таких досліджень в межах Росії не один мільйон доларів!

avatar
0
4 mr_smith • 00:24, 09.02.2010 • url Матеріал
Та знамо знамо.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.215.33.158
Браузер:

Cайт живе: