rss · Четвер, 18.10.2018, 15:27

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

27.05.2013 16:57

У зірки серіалу Мер'єм Узерлі «Величне століття» нервовий зрив


У зірки серіалу Мер'єм Узерлі «Величне століття» нервовий зрив
Актриса Мер'єм Узерлі, виконуюча роль Хюррем Султан у популярному серіалі "Величне століття", може більше не повернутися на знімальний майданчик. Як повідомляють сьогодні місцеві ЗМІ, перед продюсерами стоїть складний вибір - переписувати сценарій або шукати нову актрису на головну жіночу роль.

Узерлі деякий час тому в перерві між зйомками виїхала до Німеччини, де проживає постійно. Звідти вона вже не повернулася до Туреччини, а залишилася в клініці через втому і нервовий розлад. Як розповів телеканалу "Хабертюрк" психіатр Альпер Хасаноглу, у Узерлі синдром т.зв. емоційного вигорання, що виявляється в байдужості до всього оточуючого, незацікавленість у роботі і в загальній депресії.

Через проблеми з актрисою автори серіалу були змушені випустити соту серію у вигляді підібраної під сюжет "нарізки" з раніше знятого матеріалу. Продюсерська компанія "Пишного століття" традиційно не коментує те, що відбувається з серіалом. Проте ЗМІ зазначають, що тепер автори будуть або шукати нову актрису, або міняти сюжет і "відправлять" Хюррем у віддалений регіон османської Туреччини, щоб можна було виправдати її відсутність в кадрі.

За деякими даними, за одну серію Узерлі отримувала близько 12,5 тис євро, не рахуючи витрат на проживання в Туреччині, які оплачували продюсери. У пресі з'явилася інформація, що незадовго до від'їзду в Німеччину зірка нібито запросила дворазове збільшення зарплати.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 4338 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: