rss · Понеділок, 28.09.2020, 06:15

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

11.03.2010 03:33

У Житомирі видали нову книгу Володимира Шинкарука «На два життя одразу».

- Вона, як і попередня книга прози «Нестандартний підхід», побудована дуже своєрідно. Складається з двох частин: одна прозова, а інша - поетична. Туди увійшли абсолютно нові твори. Їх абсолютна більшість. Але, щоб книга була грунтовна і повніша, я туди додав дещо написане раніше ... Радію, що й вірші, і проза зайдуть в душі людські і дуже сподіваюся, що вони залишаться там надовго, - говорить Володимир Шинкарук. 

Книга вийшла накладом у 5 тисяч примірників. Кошти на друк збирали студенти та педагогічна громада Житомира. Продавати книгу планується на благодійних аукціонах, а виручені гроші направити на лікування важкої хвороби, яка спіткала Володимира Шинкарука. У цьому, власне, полягає мета акції, розпочатої в університеті.

- Книга Володимира Шинкарука, яка називається «На два життя одразу», стала результатом проведення благодійної акції на соціально-психологічному факультеті. А сама ця акція, на мою думку, є відображенням давніх благодійних традицій, які в цілому характерні для Волинського регіону. І, оскільки моя науково-професійна галузь стосується власне історії благодійності, хочу сказати, що Перша чоловіча гімназія, в стінах якої знаходиться наш університет, вона ще з 19 століття знає традиції підстави благодійних стипендій та власне, видання цієї книги стало результатом саме ось такого підписного дозволу, зібраного студентами та викладачами нашого університету, - розповіла Наталя Сейко, доцент кафедри соціальної педагогіки.

Так, ініціативу проведення акції її організатори вважають цілком невипадковою, оскільки це свідчить про спадкоємність поколінь і традицій благодійності.По даним «Журналу Житомира», станом на 5 березня 2010 року на лікування Володимира Шинкарука від раку, зібрано близько 22 тисяч гривень.
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 2056 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 4.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 BACS • 16:00, 19.03.2010 • url Матеріал
так. звістка про його хворобу і мені стала відома від моїх батьків. вони всі педколективом нашої школи збиралитакож кошти на лікування нашого односельчанина. hataskrayu
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.208.202.194
Браузер:

Cайт живе: