rss · Четвер, 22.11.2018, 14:17

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

11.03.2010 03:33

У Житомирі видали нову книгу Володимира Шинкарука «На два життя одразу».

- Вона, як і попередня книга прози «Нестандартний підхід», побудована дуже своєрідно. Складається з двох частин: одна прозова, а інша - поетична. Туди увійшли абсолютно нові твори. Їх абсолютна більшість. Але, щоб книга була грунтовна і повніша, я туди додав дещо написане раніше ... Радію, що й вірші, і проза зайдуть в душі людські і дуже сподіваюся, що вони залишаться там надовго, - говорить Володимир Шинкарук. 

Книга вийшла накладом у 5 тисяч примірників. Кошти на друк збирали студенти та педагогічна громада Житомира. Продавати книгу планується на благодійних аукціонах, а виручені гроші направити на лікування важкої хвороби, яка спіткала Володимира Шинкарука. У цьому, власне, полягає мета акції, розпочатої в університеті.

- Книга Володимира Шинкарука, яка називається «На два життя одразу», стала результатом проведення благодійної акції на соціально-психологічному факультеті. А сама ця акція, на мою думку, є відображенням давніх благодійних традицій, які в цілому характерні для Волинського регіону. І, оскільки моя науково-професійна галузь стосується власне історії благодійності, хочу сказати, що Перша чоловіча гімназія, в стінах якої знаходиться наш університет, вона ще з 19 століття знає традиції підстави благодійних стипендій та власне, видання цієї книги стало результатом саме ось такого підписного дозволу, зібраного студентами та викладачами нашого університету, - розповіла Наталя Сейко, доцент кафедри соціальної педагогіки.

Так, ініціативу проведення акції її організатори вважають цілком невипадковою, оскільки це свідчить про спадкоємність поколінь і традицій благодійності.По даним «Журналу Житомира», станом на 5 березня 2010 року на лікування Володимира Шинкарука від раку, зібрано близько 22 тисяч гривень.
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1807 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 4.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 BACS • 16:00, 19.03.2010 • url
так. звістка про його хворобу і мені стала відома від моїх батьків. вони всі педколективом нашої школи збиралитакож кошти на лікування нашого односельчанина. hataskrayu
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.163.22.209
Браузер:

Cайт живе: