rss · Четвер, 29.10.2020, 08:21

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

21.04.2010 14:19

У техпаспорт більше не можна вписати родичів.

До недавнього часу в техпаспорта можна було вносити імена двох осіб. Згідно з раніше діяла інструкції МВС це - батьки, тесть, теща, чоловік, дружина, діти, рідні брати і сестри, онуки, дід і бабуся, усиновителі й усиновлені. Сьогодні ситуація змінилася. 

Як пояснили нам у ДАІ МВС України, нові вимоги діють згідно з Постановою Кабміну № 1371 від 23.12.2009 року, який вніс зміни до «Порядку реєстрації транспортних засобів». Відтепер власнику ТЗ для надання права на управління своїм особистим транспортом іншим фізичним особам, у тому числі і найближчим родичам, буде необхідно оформити на них тимчасовий реєстраційний талон або нотаріальну довіреність. Термін дії даних документів визначає господар ТЗ, вказуючи його в заяві, і дійсні вони тільки за наявності основного свідоцтва про реєстрацію (техпаспорта власника).

Ця зміна обумовлено тим, що на підставі даних, які вписувалися в свідоцтво про реєстрацію, складно було отримати повноцінну інформацію про людину, якій надавалося право керування. Та й графа «Особливі відмітки», куди вносилися подібні записи, головним чином орієнтована на службову інформацію, як то: наявність кредиту на ТЗ, номер і серія митного свідоцтва або старого техпаспорта та інш. а оскільки техпаспорти на пластиковій основі стали меншого розміру, ніж старі - на паперовій, то пріоритет був відданий більш важливій інформації для ДАІ. 

На сьогоднішній день оформити тимчасову реєстрацію талона коштує дешевше, ніж засвідчення у нотаріуса. У МРЕВ ДАІ - всього 66 грн. незалежно від терміну дії цього талону. А у нотаріуса - від 250 грн. (Терміном до 3-х років) до 500 грн. (На 10 років). Таким чином автомобілістам додалося приводів для відвідування Державтоінспекції.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1374 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 17:19, 21.04.2010 • url Матеріал
цікава новина... я думав по старому буде завжди.... а тут зась... stena все тече все міняється... :o появився для ДАІшників ще один вид ДОХОДУ...
avatar
1
2 el_Chupacabra • 18:30, 21.04.2010 • url Матеріал
"Ця зміна обумовлена потребою зайвих доходів до бюджету та нагальною необхідністю збільшити рівень корупції в державі"
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: