rss · Неділя, 27.09.2020, 20:55

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

13.10.2010 12:39

У світі голодують більш ніж мільярд людей

Як вважають автори документа, головною причиною таких високих показників є недоїдання серед дітей. Найвищий рівень голоду зафіксований в африканських країнах поблизу Сахари і в Південній Азії.

Автори доповіді закликають уряди країн, що голодують в першу чергу боротися з недоїданням серед дітей.

У більшості країн колишнього Радянського союзу показники голоду перебувають на найнижчому рівні, ситуація в цій сфері відносно сприятлива. Однак в Узбекистані, Туркменії, Грузії, Вірменії та Азербайджані відзначають середній рівень недоїдання.

Представники продовольчої і сільськогосподарської організації ООН визначають голод показником вживання в день менш ніж 1,8 тисяч кілокалорій. «Це мінімум необхідний для здорового та активного життя», - вважають представники організації. 

За даними Міжнародного дослідницького інституту, кількість голодуючих у світі зменшилася в період з 1990 до 2006 років, хоча в останні роки цей показник трохи підвищився. У 2009 році голодували більш ніж один мільярд чоловік.

Глобальний індекс голоду оцінює ситуацію в 122 державах, що розвиваються, і країнах з економікою, що розвивається. Стан в 29 з цих країн, значна частина яких знаходиться в Африці і на півдні Азіатського континенту, оцінюється авторами доповіді як дуже небезпечне. 

Дослідники відзначають, що показники погіршилися в дев'яти країнах: КНДР і восьми африканських країнах, що знаходяться на півдні від Сахари. Найбільш негативні показники в Демократичній Республіці Конго: тут індекс голоду підвищився на 65% за останні десять років. Цифри враховують кількість людей, які відчувають дефіцит калорій у вживаної їжі, кількість дітей віком до п'яти років, у яких недолік ваги, і рівень дитячої смертності.

Як вважають творці доповіді, скорочення числа голодуючих значно сприяє продуктивність і економічний розвиток держав. 

Нагадаємо, раніше представники продовольчої та сільськогосподарської організації ООН заявили, що кількість голодуючих за останній рік людей знизилася на 100 мільйонів чоловік. 

За матеріалами УНІАН
Категорія: Світові новини · Переглядів: 1514 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 5
avatar
3
1 BACS • 14:36, 13.10.2010 • url Матеріал
оце проблема... хто плаче, що юшка рідка, а хто плаче що намисто рідке... а ще є такі хто плаче, бо нема вже чим від жиру біситись... так і живемо...
голод - страшно... голодна людина перетворюється в звіра...
avatar
2
2 Серж • 16:22, 13.10.2010 • url Матеріал
Про голод мабудь краще за усіх знають наші люди... Згадайте цю страшну пору 32 - 33 років.
avatar
2
3 mr_smith • 16:37, 13.10.2010 • url Матеріал
Всі хто пережив таке, той однозначно краще знає за нас, що таке голод! Не залежно де, в Україні чи в Африці чи ще десь...
Подивіться на фото, там стерв"ятник чекає коли помре дитина від голоду, це фото зробив фотограф, якого потім звинувачували деякі в нелюдяності... І це є частиною нинішнього світу!!! 21-го століття!!! В той час, коли людьми при владі крадуться кошти мільярдами, в різних країнах. В той час коли духовні чини надають перевагу мирським благам замість духовних. В той час коли в космос, навіть за межі сонячної системи літають космічні апарати.
avatar
2
4 Shooler • 20:51, 13.10.2010 • url Матеріал
А я постійно задумуюсь над таким: а чи не прийдуть ці голодні люди до нас в Україну, чи не скажуть нам про те, що якщо ми не можемо розумно розпоряджатися найбагатшими землями, то може нам потрібно трішки подвинутися! Я певен, що дуже скоро так і станеться. А нам дадуть по пачці цигарок і будилку водки на день і скажуть щоб сиділи тихо, бо шанс годувати пів світу ми вже прощелкали!!!
avatar
2
5 avatar • 23:13, 13.10.2010 • url Матеріал
Quote (4. Shooler)
а чи не прийдуть ці голодні люди до нас в Україну, чи не скажуть нам про те, що якщо ми не можемо розумно розпоряджатися найбагатшими землями, то може нам потрібно трішки подвинутися!

Они это уже делают: выставляют РФ врагом номер 1; склоняют к вступлению в НАТО; втыкают своих зомбированых марионеток Ющенко, Тимошенко, те потдерживают нищету, разлагают экономику, культуру народа; переписывают историю страны; обеляют нацистов, делают их героями, вобщем исполняют каварные(послевоенные) замыслы гитлеровцев. До РФ руки коротки, Украина - ближний лакомый кусок. Одно они недоперают, что москали жывут в Москве, а украйнци :D по всей округе ;) :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.208.202.194
Браузер:

Cайт живе: