rss · Середа, 28.10.2020, 00:36

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

12.06.2013 16:23

У столичному офісі WebMoney.UA пройшов обшук


У столичному офісі WebMoney.UA пройшов обшук

Вилучено електронні сервера компанії. Обшукали також житло топ-менеджерів

У вівторок, 11 червня, у київському офісі системи моментальних інтернет-розрахунків WebMoney.UA пройшов обшук. Про це повідомило обізнане джерело, що побажало залишитися неназваним.

Столичний офіс компанії знаходиться біля ст. м. "Лівобережна" на вул. М. Раскової, 11-А. Поки невідомо, яке з держвідомств проводило обшук. За інформацією джерела, були вилучені електронні носії інформації (сервера) компанії.

Крім того, обшуки пройшли в житлах декількох топ-менеджерів компанії.

У прес-службі WebMoney.UA інформацію про проведення обшуків заперечують.

Варто нагадати, що у компанії WebMoney.UA давній негласний конфлікт з НБУ. З 2009 року регулятор відмовляється погоджувати правила роботи даної системи інтернет-розрахунків в Україні. У жовтні 2012 року парламент прийняв закон, що посилює контроль за функціонуванням систем "електронних грошей". Емітувати їх відтепер можуть лише банки.

Раніше прес-служба НБУ повідомляла, що правила роботи WebMoney в Україні не узгоджені Національним банком відповідно до вимог, встановлених законодавством України щодо діяльності платіжних систем, операторів послуг платіжної інфраструктури або операцій з електронними грошима. Тому діяльність WebMoney в Україні є неправомірною. НБУ неодноразово рекомендував банкам та іншим юридичним особами вжити заходів для припинення надання послуг з використанням WebMoney.

У компанії ж WebMoney.UA стверджують, що в Нацбанку свідомо затримують затвердження правил роботи системи в інтересах окремих учасників ринку.

WebMoney або WebMoney Transfer представляє собою електронну систему розрахунків. Юридично, в системі відбувається передача (трансфер) майнових прав, облік яких здійснюється за допомогою спеціальних розписок - "титульних знаків", номінованих в прив'язці до різних валют і золота. Тому WebMoney не є електронною платіжною системою.

Власником і адміністратором системи є зареєстрована в Лондоні компанія WM Transfer Ltd (на офіційному сайті немає інформації про фізичних осіб - власників компанії). Зобов'язання компанії WebMoney.UA в Україні гарантує ТОВ "Українське гарантійне агентство".

Категорія: Новини України · Переглядів: 1177 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.207.102.38
Браузер:

Cайт живе: