rss · Неділя, 24.09.2017, 09:52

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

01:40

У Росії оголосили про створення орбітального готелю

Представники «Орбітальних технологій» зазначають, що номери орбітального готелю планується оснастити великими ілюмінаторами, щоб постояльцям було зручніше спостерігати за космічним простором, зазначивши, що перебування в ККС буде набагато комфортнішим, ніж на Міжнародній космічній станції - МКС.

Наприклад, постояльцям російського орбітального готелю запропонують вибрати найбільш зручний для них варіант ліжка - горизонтальний або вертикальний. Номери космічного готелю планується оснащувати герметичним душем, тоді як космонавтам і астронавтам на МКС доводиться використовувати в гігієнічних цілях мокру губку.

Годувати клієнтів ККС планується їжею, доставленою з Землі. Таким чином, в «Орбітальних технологіях» хочуть відмовитися від традиційних для космосу тюбиків з висушеними і замороженими продуктами харчування. Прибуле з Землі продовольство можна буде розігріти за допомогою мікрохвильової печі.

Також космічним туристам запропонують звичайні для Землі страви та напої, у числі яких тушкована телятина, картопляний суп, мінеральна вода і фруктові соки. При цьому в готелі планується ввести найсуворішу заборону на алкогольні напої.

Орбітальний готель планується обладнати спеціальною системою видалення нечистот, що працює на стисненому повітрі, а також системою, що дозволяє фільтрувати стічну воду і повітря, очищаючи їх від бактерій і неприємного запаху. Космічних туристів на ККС супроводжуватиме екіпаж з досвідчених космонавтів.

За словами директора «орбітальних технологій» Сергія Костенко, забезпечення комфорту постояльців російського орбітального готелю є однією з найбільш важливих завдань для її творців. Костенко підкреслив, що інтер'єр ККС навіть віддалено не нагадуватиме внутрішній вигляд МКС.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 862 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2Популярні новини:
Всього коментарів: 5
avatar
2
1 mr_smith • 01:47, 21.08.2011 • url
На відео більш цікаво про орбітальний готель. Скільки коштує квиток в космос в супермаркетах Австрії?
avatar
2
2 avatar • 09:36, 21.08.2011 • url
И теперь вся вселеная вздрогнет от наших туристов ^_^
stena
avatar
2
3 mr_smith • 14:12, 21.08.2011 • url
Сангаджи жжет! :D
avatar
2
4 BACS • 22:21, 21.08.2011 • url
онінклюз ще не скоро буде у космосі... так що толпи росіян поки спокійно будуть далі Турцію "любити"... russ
avatar
1
5 avatar • 09:27, 22.08.2011 • url
Quote (4. BACS)
так що толпи росіян поки спокійно будуть далі Турцію "любити"...

да да! матюкаты yahoo

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.230.51
Браузер:

Cайт живе: