rss · Четвер, 22.10.2020, 12:36

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

24.12.2009 11:45

У результаті Голодомору загинуло понад 10 млн осіб, заявляє СБУ. Серед шести обвинувачених - Сталін

Серед обвинувачуваних у справі про Голодомор 1932-1933 років фігурує ім'я Йосипа Сталіна. Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі "5 каналу".

"І прізвище фігурує, і особисті підписи, і особисті таємні вказівки, і те, як організовувалася підготовка до здійснення геноциду на нашій території, і сам злочин", - відзначив він.

"Матеріали і обвинувальний вирок починаються зі Сталіна, Молотова, Кагановича і далі три особи, які були в українському партійному керівництві Косіор, Чубар, Постишев", - підкреслив голова СБУ.

За словами Наливайченка, розслідування у цій справі закінчено. "Доказова база зібрана, нараховує 320 томів. Але справа не в кількості томів, а в якості зібраних свідчень, матеріалів, в тому числі розсекречених", - заявив він.

Глава СБУ відзначив, що демографічна експертиза, залучених до доказової бази, "чітко показує, що кумулятивні втрати мирного населення від голоду-геноциду складає 10 мільйонів 63 тисячі людей, з яких 91,2% - це українці".

Крім того, Наливайченко заявив: "Процес в Україні щодо геноциду на нашій території означає юридично і в міжнародно-правовому вимірі теж, що і Нюрнберзький процес".

Він підкреслив, що прізвища і документи, встановлені слідством у цій справі, будуть опубліковані і надані в міжнародні судові інстанції.

Напередодні заступник глави СБУ Микола Герасименко заявив, що матеріали кримінальної справи по Голодомору протягом тижня будуть передані до Генпрокуратури.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1387 · Додав: Mr_HYDE
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 7
avatar
2
1 Mr_HYDE • 11:54, 24.12.2009 • url Матеріал
Засудити всіх та заборонити в Україні компартію, толку від неї як з козла молока, тільки сидять в парламенті та стільці притирають. Вулиці з іменами цих нелюдів перейменувати по всій Україні.
avatar
2
2 Shooler • 12:18, 24.12.2009 • url Матеріал
Царя никто не тронет, пока он на виду.
И Господином называют все.
Но как только он уходит,
То изьяны в нем находят
Потом как сало в колбасе.
avatar
1
3 Mr_HYDE • 12:43, 24.12.2009 • url Матеріал
Якщо правильно зрозумів твій коментар, то скажу що по іншому, у багатьох випадках, засудити диктаторів просто не можливо.
avatar
1
4 BACS • 14:15, 24.12.2009 • url Матеріал
Российская Федерация отказывается передавать Украине документальные материалы по Голодомору 1932-1933 годов. В свою очередь СБУ обещает закончить дело о геноциде украинцев в течение недели. Об этом в эфире Радіо Свобода сообщил руководитель департамента архивного обеспечения СБУ Владимир Вятрович.

Фото: Reuters
Женщина ставит свечу в память о жертвах Голодомора

"К сожалению, практически нет сотрудничества с Российской Федерацией в этой сфере. Хотя мы неоднократно обращались за документами, которые могли бы дополнительно пролить свет на вопросы, касающиеся Голодомора", - сказал Владимир Вятрович.

"Кроме того, весной в этом году СБУ выступила с инициативой подписания специального соглашения в архивной области. Аналогичные соглашения у нас есть с нашими польскими и чешскими коллегами. Готовим с литовскими и венгерскими. К сожалению, мы получили отрицательный ответ из Российской Федерации, что такое соглашение не считается целесообразным", - сообщил Вятрович.

Черная суббота

Он отметил, что дело о геноциде украинского народа, осуществленного путем Голодомора в 1932-33 годах в Украине, на сегодняшний день находится на завершающей стадии.

По его словам, несколько дней тому назад состоялась встреча при участии Президента Украины, генерального прокурора, представителей СБУ и экспертов. Во время встречи было отмечено, что в течение недели это дело будет завершено и передано в Генеральную прокуратуру, которая направит документы в суд.

Напомним, ранее Служба безопасности Украины неоднократно призывала Федеральную службу безопасности России рассекретить архивные материалы о репрессиях и Голодоморе.

25 мая Служба безопасности Украины возбудила уголовное дело по факту совершения геноцида в Украине в 1932-1933 годах, вследствие чего погибли миллионы граждан.

avatar
2
5 mr_smith • 20:23, 24.12.2009 • url Матеріал
Quote (1. Mr_HYDE)
сидять в парламенті та стільці притирають
комуняк на жорстку дієту! влітку вода і трава, взимку сніг і корінчики під снігом.
avatar
2
6 el_Chupacabra • 13:29, 25.12.2009 • url Матеріал
Блін, да достали вже всіх з цим голодомором!
Сталін - козел! Факт? Факт! Тоді навіщо кричати про це на кожному кутку, доводячи очевидне?
Нехай у СБУ краще болить голова нашими корупційними чиновниками.

ЗІ. А комуняку на гілляку!

avatar
1
7 mr_smith • 20:46, 25.12.2009 • url Матеріал
Quote (6. el_Chupacabra)
Тоді навіщо кричати
ще не всі почули, то вуха не миті, то шия довга як в жирафа, а в когось між черепною коробкою і мозком завеликий проміжок.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: