rss · Вівторок, 20.10.2020, 03:37

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

21.12.2009 12:52

У Києві пройде акція протесту проти введення податку на Інтернет

У 13-30, після закінчення акції протесту перед стінами парламенту організатори мітингу, Дмитро Голубов і члени Інтернет Партії України, Асоціація учасників електронного бізнесу України, зустрінуться з пресою в інформаційному агентстві «Уніан».

Нагадаємо, що нардеп від БЮТ Сергій Терьохін виступив за введення податку на Мережу. Так, у Раді був зареєстрований відповідний законопроект, відповідно до якого вже з 1 січня прийдешнього 2010 року всі користувачі Інтернету будуть платити мито в розмірі 1% від вартості кожного переданого байта. Крім цього, законопроект передбачає податок в 1% на послуги кабельного ТБ, також оподаткуванню в розмірі 5% підлягає вартість прокатних посвідчень, квитки в театри і кінотеатри, носії інформації, які містять фільми (CD, DVD, Blu-ray).

«Висновок дуже простий - прийняття даного законопроекту знищить в Україні безлімітний інтернет, - заявив глава Інтернет партії України Дмитро Голубов, - весь трафік буде коштувати згідно з прейскурантом. 1% ніби трохи? Але завтра 1% можна змінити на 3%, потім на 5% і так далі. Чергова лазівка для тих, хто не хоче працювати. Всі цивілізовані країни намагаються зробити інтернет безкоштовним, а у нас «все для людей». Так що 22 грудня ми будемо вимагати від пана Терьохіна відкликати цей антидемократичних законопроект з ВР »

Категорія: Новини України · Переглядів: 1619 · Додав: Mr_HYDE
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 Shooler • 13:24, 21.12.2009 • url Матеріал
Мда, приєднаюсь до акції. Якщо будуть шерстити хто що передає, то треба і виважено слова підбирати буде. Ідея, звичайно, класна, класична схема, коли нема з чого тянути, але ж дуже хочеться.

Ще не вмерла пошта! Листи і бандерольки ніхто не відміняв!

avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.141
Браузер:

Cайт живе: