rss · Неділя, 27.09.2020, 20:18

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

07.03.2010 12:42

У Firefox може з'явитися 3D в реальному часі

Більш того, браузер зможе самостійно перетворювати двомірні зображення в тривимірні, для чого використовується технологія трасування променів в реальному часі. З цією метою вчені розробили технологію RT Fact і вбудували її в движок Webkit, який використовують браузери Firefox, Safari і Chrome. Згенеровані тривимірна сцена переводиться в формат XML3D, який входить в стандарт HTML, і потім перетворювати в браузері.

На виставці CeBIT розробники продемонстрували можливості технології на прикладі сторінки про Венеції з Вікіпедії. «Ви ніби стоїте на балконі і дивитеся на Венецію з верхнього поверху», - каже один з розробників, професор Філіп Слусаллек (Philipp Slusallek). 

Зараз розробники ведуть переговори з Mozilla, щоб з'ясувати, чи зможуть вони випустити браузер під назвою Firefox або його доведеться перейменувати. Новий браузер буде доступний для завантаження протягом одного-двох тижнів. Слусаллек зізнався, що йому б хотілося, щоб на їх розробку звернув увагу консорціум W3C і він став офіційним стандартом.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1334 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.208.202.194
Браузер:

Cайт живе: