rss · Четвер, 22.10.2020, 12:48

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

03.12.2010 21:24

У Бердичеві можливо поставлять пам'ятник загиблим інопланетянам

Уфолог пояснив, що інопланетяни, які відвідували Землю, неодноразово ставали жертвами катастроф. При цьому земляни, на його думку, приділяли "недостатньо уваги долі мешканців інших планет".

Для того щоб виправити ситуацію, уфологи вирішили встановити пам'ятник загиблим. Як він виглядатиме, поки невідомо. З місцевою владою це питання поки не обговорювалося.

В українській базі даних про НЛО можна знайти деякі згадки про катастрофи, пов'язані з прибульцями. Так, у Херсонській області, як писала місцева преса в 1997 році, з непізнаним літаючим об'єктом зіткнувся винищувач національних ВПС. Ось як описується цей інцидент: "Полковник ВПС Коробков, шукаючи на винищувачі НЛО, раптово побачив сяючий об'єкт який мчав на зустріч. Коробков застосував 'змійку' (вид маневру - ред.). Очевидно, 'змійка' засліпила пілота НЛО, він втратив керування . Коробков спробував уникнути зіткнення, але швидкості були занадто великі".

За даними джерела, уламки НЛО забрали українські військові для вивчення. Пізніше українським пілотам, як стверджується, вдалося збити ще шість подібних об'єктів. Аналіз уламків, як повідомлялося, дає змогу приступити до "збірки власного аналога літаючої тарілки". Чи забрали військові також і останки загиблих пілотів НЛО, не повідомляється, пише "Лента.ру".
Категорія: Курйози · Переглядів: 2250 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: