rss · П'ятниця, 30.10.2020, 04:29

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

01.12.2009 17:06

У Бердичеві беруть корупціонерів з ДАІ

Це сталося минулої неділі, о 18:40 біля вищевказаного корчми. Люди спокійно собі відпочивали, частина в залі, а деякі вийшли на перекур на вулицю. Ось вони і стали свідками цікавого заходу. До корчми під'їхала машина, з якої вийшов один чоловік, одягнений у форму ДАІ. Він зустрівся з чоловіком, про щось переговорив і вже йшов до свого автомобіля, коли поруч з ним різко загальмувала інша машина.

З неї вискочила група людей у цивільному одязі, які в лічені секунди ... скрутили співробітника правоохоронних органів, поборовшись з ним трохи на асфальті, а потім поставив в позицію ракоподібних на капоті.

Відвідувачі корчми, що спостерігали за цим всім, побували в легкому ступорі і не могли зрозуміти, що ж все-таки сталося? І що робити їм? Оскільки перша думка була про те, що даішник оштрафував якогось бандита, і той вирішив помститися. Може, вже треба починати телефонувати в міліцію, а може відбити міліціонера в бандитів самостійно? Або спокійно стояти і спостерігати за тим, що відбувається - значить заслужив.

Поки глядачі перебували в розгубленості, шоу тривало. Люди в цивільному пред'явили свої документи і тихо говорили щось даїшникові. Потім почали обшукувати затриманого даішника.

Один громадянин у цивільному одязі знімав все на відеокамеру. Коли з куртки даішника стали діставати гроші і розкладати їх на даху машини, стало зрозуміло що відбувається, схоже на затримання хабарника. Записав щось, (мабуть, суму вилучених грошей) вони закували даішника в його ж (!!!) наручники, після чого відвезли в невідомому напрямку.

Як з'ясувалося, загадкові люди в цивільному є співробітниками української спецслужби, які спіймали даїшника на хабарництві, і провели його затримання.

Згодом зі своїх джерел у прокуратурі стало відомо, що затриманий міліціонер працює в службі ДАІ міста Житомира. Сума хабара не відома.

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1518 · Додав: Mr_HYDE
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 Shooler • 20:04, 01.12.2009 • url Матеріал
Ого, тепер вирішити будь-які питання в ДАІ буде вкрай складно!
avatar
0
2 mr_smith • 20:15, 01.12.2009 • url Матеріал
Так, тепер складнувато стане в таких питаннях. А з іншої сторони культура водіїв на дорозі має покращитись.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: