rss · Середа, 21.11.2018, 09:02

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

11.11.2009 21:59

Три мобільних оператори погодилися з "нульовими" претензіями

Про це повідомив в.о. голови АМК Олександр Мельниченко, пославшись на рішення, винесене напередодні комітетом, повідомляє ТСН з посиланням на агентство "УНІАН".

"Тепер практично всі мобільні оператори мають взяти до виконання вимоги Антимонопольного комітету, і за 10 днів ця реклама має зникнути з українського телебачення, радіо, газет, білбордів тощо", - сказав він.

При цьому Мельниченко підкреслив, що у разі невиконання операторами вимог комітету, їх буде оштрафовано на суму, що дорівнює 10% їх річної виручки.

Рішення про припинення поширення реклами власних послуг з неповними даними щодо їхньої вартості стосується ЗАТ "Українські радіосистеми", ТОВ "Голден Телеком" і ВАТ "Укртелеком", в особі філії "Утел", зазначається у повідомленні АМК, опублікованому на офіційному сайті комітету.

Нагадаємо, у середині жовтня Антимонопольний комітет України рекомендував ЗАТ "Київстар Дж. Ес. Ем.", ЗАТ "Український мобільний зв'язок" і ВАТ "Астеліт" у 10-денний термін припинити дії, що містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

За даними АМК, компанії розповсюджували відомості з неповними даними про ціну на послуги, які ці оператори надають.

Як встановив АМК, реклама операторів могла вводити споживачів в оману щодо реальних витрат, яких доведеться зазнати під час отримання послуг мобільного зв'язку. На веб-сайтах компаній та в рекламі тарифних планів операторів інформація щодо обов'язкового збору до Пенсійного фонду міститься в примітках, що у більшості випадків подана значно меншим шрифтом, ніж ключові дані щодо тарифів.

Крім того, ЗАТ "Українські радіосистеми", ЗАТ "Київстар Дж.Ес.Ем.", ЗАТ "Український мобільний зв'язок" і ТОВ "Астеліт", рекламуючи так звані "нульові" тарифи, не зазначали повних умов, за яких ці тарифи діють.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1129 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.145.17.37
Браузер:

Cайт живе: