rss · Четвер, 27.04.2017, 23:44

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

19:12

Традиційні ігри - це ключ до емоційного і фізичного здоров'я дітей

Незалежний психолог доктор Лінда Пападопулос говорить, що для забезпечення дітей необхідною кількістю фізичної активності традиційні дитячі ігри можуть бути настільки ж важливими, як і спорт.

Дослідження показали, що 25% дівчаток у віці семи років сиділи на дієті, принаймні, один раз і що більше 30% хлопчиків у віці від 8 до 12 років сидять на дієті, щоб схуднути.

Провідні експерти стверджують, щоб уникнути побоювань з приводу вигляду свого тіла, маленькі діти повинні повернутися до старомодних ігр, таким як гра в хованки і класики. Незалежний психолог доктор Лінда Пападопулос сказала, що її дослідження виявили у дітей у віці п'яти років надмірну заклопотаність тим, як вони виглядають. Вона сказала, що повернення до традиційних ігор на відкритому повітрі, таким як лапта, доганялки, класики, в майбутньому дасть дітям більше впевненості в нормальності образу їх власного тіла. Активна гра дає менш спортивним дітям впевненість, тим самим знижуючи тривогу. Доктор Пападопулос також виявила, що старомодні рухливі ігри для нормальної фізичної активності дітей важливі, як і спорт. Вона сказала, що діти, у яких є проблеми зі сприйняттям власного тіла, частіше стурбовані питанням, чи варто брати участь в офіційних спортивних іграх. Батьки, які регулярно приділяють увагу фізичній активності дітей, такій як активні ігри, допомагають їм у підвищенні власної самооцінки і у формуванні емоційної стійкості. Ці обидва фактори дуже важливі для розвитку кращого сприйняття свого тіла, до того ж, ці діти краще справляються з  інформацією про те як має виглядати тіло, наприклад з реклами.

Доктор Пападопулос каже, що у активних дітей розвивається позитивний погляд на фізичну активність. Для дітей, які не займаються спортом, є багато інших видів діяльності, що підвищує активність, навіть без вступу в традиційні спортивні секції. Старомодні ігри, такі як полювання за скарбами або навіть просто гра в м'яч, підвищують активність. Але головне, щоб дітям було весело. Гра в компанії однолітків життєво важлива не тільки для фізичного розвитку дітей, але і для їх емоційного здоров'я.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 907 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 BACS • 22:49, 18.07.2013 • url
Доктор Пападопулос - дітям буде вессело))) а взагалі правильно написано! обовязково рухливі спортивні ігри! бо компютери вбивають всю активність...

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.190.185
Браузер:

Cайт живе: