rss · П'ятниця, 30.10.2020, 07:10

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

16.04.2011 13:53

Тонкі цигарки визнано небезпечними

Не так давно дослідники провели нове опитування, участь у якому взяли добровольці з Великобританії, Канади, США та Австралії - загалом понад 8000 осіб, що мають таку шкідливу звичку, як паління. Як показали результати анкетування, переважна більшість респондентів виявляються введеними в оману написами, розміщеними на пачках цигарок. Зокрема, це відноситься до маркувань, відповідним певним категоріям, - наприклад, так звані легкі сигарети.

Як відомо, на пачках з подібною тютюнової продукції виробники вказують, що вона володіє низьким вмістом смол. Насправді скорочення кількості шкідливих речовин, присутніх в сигаретах, не має великого значення: їх концентрація все одно виявляється досить високою, і вони завдають значної шкоди жіночому організму. Тим не менш, багато дам, які брали участь в опитуванні, зізналися, що щиро вірять у те, що даного класу сигарети є більш безпечними для здоров'я.

Перш за все, це відноситься до тонких, традиційно жіночих, цигарок. У результаті спостерігається прямо протилежний ефект: дівчата, впевнені у нешкідливості таких виробів, курять частіше і більше, що призводить, до збільшення впливу нікотину та інших шкідливих речовин, які стають причиною серйозних проблем зі здоров'ям у жінок. Медики закликають представниць прекрасної статі не забувати про те, що безпечних сигарет не існує, і куріння будь-якого їх типу призводить до неприємних наслідків для здоров'я і краси.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1042 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 mr_smith • 14:13, 16.04.2011 • url Матеріал
Ось така от правда. Невелика шкідливість таких цигарок це тільки рекламний хід виробників.
avatar
2
2 avatar • 14:17, 16.04.2011 • url Матеріал
Quote
дівчата, впевнені у нешкідливості таких виробів, курять частіше і більше,

:( Видал таких девчат, курят по две - три сигареты сразу... :o жуть да и только!!!
Лет двадцать назад, такое не приходилось видеть, за редкими случаями. Сегодня не редкость, всё равно жуть... :(
Конечно, такие девчата как люди не отталкивают, как женщины не привлекают hataskrayu
Наверное это личная моя такая особенность. У меня созеди за забором, сядут на порожке, все разом закурять, так я работаю и "вешаюсь", на своём винограднике. А как начинаю разбрасывать попiл по територии, так мамка ихня жалуется на алергию..., у кого на что алергия B)
avatar
3
3 Shooler • 14:26, 16.04.2011 • url Матеріал
Які б не були рекламні трюки - куріння шкідливо... Але кожен сам обирає що йому курити. Досить повчальним є історія про легендарного ковбоя Мальборо, який протягом багатьох років рекламував цигарки. Я знаю, що він сильно захворів, що стало наслідком куріння і перед смертю казав "Тільки не куріть". Так що факт є факт. swoon
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.201.9.19
Браузер:

Cайт живе: