rss · Неділя, 25.10.2020, 14:09

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

27.12.2012 23:00

Той, що швидший за зайця

22 грудня 2012 року я. Шинкар Олександр в селищі Червоне мав змогу спостерігати цікаву картину.

Під’їхавши в район Грабарки, неподалік ставу, я зупинився на околиці селища на одній із крайніх вулиць. Не встиг я вирішити свої справи, як прямо перед моїм авто проскочив справжній великий заєць і побіг в сторону городів, які розташовувалися поруч з полем, за яким вже виднівся ліс. Я подумав: «Нічого собі, в селі вже зайці бігають прямо під колесами авто, що не обов’язково іти в ліс чи поле, щоб зустріти цього швидкого звіра». 

Не встиг я здивуватися і поділитися подивом з дружиною, як із-за сараїв виходить Борис Нечепа і несе вже впольованого зайця в руках. На одному плечі висить справжня рушниця, а в іншій руці він тримає справжній мисливський трофей.

Я йому кажу: «Нічого собі який ти швидкий, пострілу чути не було (да і неможливо стріляти на території селища), а зайця ти несеш? Яким чином ти його вполював? Наздогнав і прикладом, чи як?» Але мисливець відповів гордо, що він вже довгий час за цим зайцем бігає і насилу таки наздогнав. 

Завдяки швидкій реакції і соколиному оку Бориса ще біля лісу в полях вдалося в влучити в зайця з рушниці. Та заєць зовсім не мав бажання прикрасити собою новорічний стіл і почав тікати ще дужче. А так як заєць на відміну від окремих жителів країни дуже добре знав законодавство та те, що в населеному пункті мисливці його не дістануть – дременув поміж хатинок, прошмигнув повз машину і помчав далі. Та все ж таки швидконогий червінський мисливець наздогнав його вже в городах.

Слід зазначити, що сезон полювання офіційно відкритий та чинне законодавство України дозволяє полювання при умові отримання всіх дозвільних документів на рушницю та оплати відповідних внесків, які дають право на полювання. Мисливці селища Червоне – це законослухняні громадяни нашої країни, тому з дозвільними документами, як мені сказав Борис, в усіх місцевих мисливців все в порядку.

======================================================

Shooler
Спеціально для chervone.com
27.12.2012р.
Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1411 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.236.245.255
Браузер:

Cайт живе: