rss · Середа, 30.09.2020, 19:17

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

21.03.2011 16:35

Тисячі педагогів вийшли на вулиці Львова

Близько 5 тисяч педагогів проводять мітинг на проспекті Свободи у центрі Львова з вимогою поліпшити фінансування системи освіти.

Вони тримають державні прапори, прапори Української повстанської армії, а також плакати: «Депутатам - вчительську зарплату! Освіті - гідне фінансування! Захистимо життєві інтереси співробітників системи освіти!», «Досить нас вже ганьбити, у нас навчаються ваші діти!», «До європейської ціни на газ - європейську зарплату!», «Ні експериментам над педагогами!», «Ні свавільному підвищенню цін на комунальні послуги!», «Вчителям - гідну зарплату!», «Ні системному знищенню української освіти!».

Також вони прийшли з дзвіночками.

Перед педагогами виступають лідери профспілок системи освіти, а також співробітники системи освіти.

Вони звинувачують владу в тому, що витрати на систему освіти в цьому році не відповідають положенням закону «Про освіту».

За їх словами, недофінансування галузі в цьому році приводить до зменшення розмірів оплати праці працівників системи освіти.

Тому вони просять Президента Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколу Азарова і голову Верховної Ради Володимира Литвина при перегляді державного бюджету за перший квартал 2011 року збільшити витрати на освіту, з 1 квітня 2011 привести у відповідність оплату праці співробітникам галузі згідно з єдиною тарифною сіткою, встановивши перший тарифний розряд на рівні мінімальної заробітної плати та забезпечити диференціацію всіх розрядів за єдиною тарифною сіткою, ввести з 1 квітня виплату 20% надбавки за престижність праці для всіх категорій педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Також педагоги вимагають відновити з 1 квітня фінансування виплати 15% надбавки працівникам вищих навчальних закладів зі статусом «національний» і підвищити з 1 квітня стипендію студентам до рівня прожиткового мінімуму.

Конфліктів під час акції не виникає.

Категорія: Новини України · Переглядів: 914 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
2
1 Shooler • 17:23, 21.03.2011 • url Матеріал
З новим шоу подібні "майдани" в Києві нереальні. Класний хід влади з шоу Майданс проводять - одним пострілом трьох зайців!
1- протестам на Майдані незалежності - допобачення.
2. Слово "майдан" зараз асоціюється з протестами, завтра буде асоціюватися з песнями-плясками.
3. Інтер може трохи і підзаробити на такому шоу, ну і поділитися з владою (певен, частину просто заберуть, шоу такого рівня просто так захотів і провів, неможливе).
;)
avatar
2
2 dyak • 20:34, 21.03.2011 • url Матеріал
Quote (2. Shooler)
подібні "майдани" в Києві нереальн

Значить ще влада Київ не зажала
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.51.33
Браузер:

Cайт живе: