rss · Четвер, 29.10.2020, 17:05

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

16.12.2010 02:11

Time обрав людиною року засновника Facebook

«За об'єднання між собою понад півмільярда осіб, створення нової системи обміну інформацією і просто за те, що він змінив наше життя», - обгрунтувала вибір Цукерберга персоною року редакція Time.

На початку грудня ЗМІ повідомляли про те, що людиною року буде обраний засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж, який лідирував у голосуванні читачів. Однак, згідно інформації з сайту Time, Ассанж потрапив лише в список найближчих переслідувачів Цукерберга (runners-up), тобто читацьке голосування мало лише рекомендаційний характер по відношенню до вибору редакції.

У зв'язку з обранням його головною персоною-2010 на сайті Time розміщено кілька матеріалів, присвячених засновнику Facebook, в тому числі дві фотогалереї: актуальні портретні знімки Цукерберга та архівні фото з його сімейного альбому.

Особиста популярність Марка Цукерберга помітно зросла після виходу восени 2010 року фільму «Соціальна мережа», присвяченого історії створення Facebook. Фільм зображує Цукерберга фанатом своєї справи, який нехтує особистими стосунками з людьми, в тому числі з найкращим другом, заради успіху свого дітища. Крім того, за словами авторів фільму, Цукерберг загорівся ідеєю створення соціальної мережі після того, як його кинула дівчина. Сам засновник Facebook цю версію спростував зауваживши: «Можливо, комусь важко це зрозуміти, але іноді люди створюють що-небудь нове, просто тому що їм подобається створювати що-небудь нове".
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1379 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 09:50, 16.12.2010 • url Матеріал
оце дядько рубає...
avatar
1
2 Shooler • 21:53, 17.12.2010 • url Матеріал
Я дивився фільм і з нього пізнав дещо про Марка. Розумію, що в фільмі є художня сторона і не все там правда. Але він таки дійсно зміг зацікавити сотні мільйонів користувачів.
Тому потрібно самим придумувати щось таке, без чого не зможе жити в найближчому майбутньому як мінімум 5 млрд людей! :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.234.207.100
Браузер:

Cайт живе: