rss · Неділя, 27.09.2020, 19:30

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

11.05.2011 01:55

Тепер новий автомобіль можна зареєструвати через e-mail

З завтрашнього дня новий автомобіль можна зареєструвати через інтернет. Для тих, хто знімає, або ставить на облік уживане авто, все залишається, як і раніше, розповіли нам в прес-службі столичної ДАІ. Вигода для автовласника в тому, що це дозволить йому заощадити час (1,5-2 години) при отриманні номерів, адже в МРЕВ вже буде його заповнена заява, яку потрібно заздалегідь надіслати електронною поштою за місцем реєстрації (прописки) господаря машини.

Але за отриманням номерів необхідно з'явитися особисто на наступний день після відправки заяви по електронній пошті, надавши авто для огляду експертові і сплативши всі послуги. Реєстрація коштує, як і зазвичай - 38 грн. (Огляд - 11 грн, оформлення документів - 15., Плата за реєстрацію - 12), номери теж - 91,5 грн.

Бланк документа можна скачати за адресою: сторінка скачування заяви, посилання і інструкція внизу сторінки. Якщо виникнуть питання, як його заповнювати, можна передзвонити в МРЕВ та проконсультуватися. У заяві треба вказати дані про власника автомобіля, місце його проживання, його контактний телефон, а також технічні характеристики машини і підстави для реєстрації (митна декларація, довідка-рахунок — всі ці документи видають в автосалоні при продажу).

У прес-службі ДАІ кажуть, що послугу вводять як експеримент і сподіваються, що вона буде затребувана, враховуючи, що щодня в Києві реєструють близько 50 тільки нових автомобілів (по 4-5 на МРЕВ), і на це зазвичай йде цілий день. Це хороша ідея, особливо для автогосподарств, які реєструють багато автомобілів.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1322 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 02:02, 12.05.2011 • url Матеріал
Здається це зручно, головне щоб нічого не наплутали.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.208.202.194
Браузер:

Cайт живе: