rss · Середа, 21.10.2020, 01:27

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

04.11.2012 03:19

«Таланти рідного краю»

Андрушівщина завжди була багата на талановитих людей. Черговий раз переконалися у цьому всі, хто побував 23 жовтня на святі «Таланти рідного краю» у Червоному. Розпочався захід музичними номерами – свої виступи подарували глядачам ансамблі «Веретенце», «Барвінок» та учительський ансамбль «Надія». Із сольними номерами виходили на сцену талановиті земляки – Іванченко К., Комаров Р.,Черниш О., Оганян А. Справжнім одкровенням для присутніх став виступ Сторощук М., лауреата та переможниці багатьох конкурсів. Дівчина, яка змалечку звикла до сцени і зараз співає на професійному рівні, виконала пісню «Квітка – душа» настільки лірично, що більшість гостей нишком втирали непрохану сльозу.

Ведучі свята

Берладин Оксана Володимирівна та Стельмах Михайло Володимирович

Талант лікувати - шанований у всі часи. Слова вдячності прозвучали Мриглод Л.В., яка вже понад 30 років працює у Червоненській дільничній лікарні та Стельмаху М.В., який нещодавно зайняв ІІ місце у проекті Національної медичної академії, що проходив на сторінках журналу «Мистецтво лікування». Своє місце у калейдоскопі талантів займає і вміння ефективно керувати та організовувати людей, односельчани висловили подяку Балюк А.М. та Чернецькій В.О., вихователю дошкільного закладу, «Відміннику освіти України».

ансамбль Веретенце

Ансамбль «Веретенце»

Часом людські таланти з’являються на світ в уособленні чудових, цілком матеріальних речей, від яких важко відвести погляд. На святі була представлена виставка, серед експонатів якої красувались вишиті рушники листоноші Похільченко Г.В., малюнки Іщук А.,та Півень О. Прикрасою виставки стали вироби із дерева Андрійчука М. І., які він створює уже понад двадцять років. Його дружина, Андрійчкук Т.Г., яка уже 17 років очолює профспілкову організацію ПАТ «Червонський цукровик», має інший талант – серцем відчувати поетичний рядок. Синонімом слова «поезія» давно стало для жителів селища ім’я Дюсенбаєвої Л. І., яка теж зачитувала власні вірші.

художник Добровольський Л.

Добровольський Леонід і його роботи

Найбільше глядачів до і після свята збиралося біля картин, представлених професійними художниками та художниками-аматорами сел.Червоне. Свої роботи (у створенні деяких із них приймала участь уся родина) презентував Оганян А.В. Талант до живопису продемонстрували також Перчук О. та Добровольський Л. Цей скромний юнак вразив присутніх своїми роботами, перлиною серед яких виділялась репродукція картини «Італійський полудень».

Сім'я Оганян біля картин, зроблених власноруч

Свято відвідали голова районної державної адміністрації Мазур Б.В., голова районної ради Мельник О. В., начальник відділу культури Білецька Г.І., директор районного будинку культури Валентина Филимонівна Рожко та селищний голова Ящук Юрій Валентинович. По завершенні кожен із них дякував організаторам за чудовий захід та бажав й надалі плекати здібності і вміння, адже талановиті люди – коштовні камені у скарбниці нашого суспільства.

Михайло Іванович та Тетяна Григорівна Андрійчуки

Ще більше фото зі свята «Таланти рідного краю» у фотоальбомі

Автор: Пально Юлія
Фото автора.

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1778 · Додав: kit
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
1
1 BACS • 22:49, 05.11.2012 • url Матеріал
гарна статття! а чому моъм батькам не сказали про виставку? мої б теж деякі експонати виставили на виставку... :) наприклад ось: дощечка
avatar
2
3 kit • 11:19, 06.11.2012 • url Матеріал
Правда твоя. :) Дійсно упущення, подібне свято організовувалось вперше, у дуже короткі терміни, тому охопити вдалося далеко не все і багато за кого "позабувались"(((але - на замітку. і наступного року спробуємо зібрати ВСІХ-ВСІХ :)
avatar
1
2 mr_smith • 04:32, 06.11.2012 • url Матеріал
Дійсно, могли б взяти участь.
avatar
1
4 kit • 14:33, 11.11.2012 • url Матеріал
Наскільки мені відомо, "Веретенце" 9 листопада зайняло перше місце на всеукраїнському конкурсі "Крок до зірок" ^_^ ^_^ ^_^ auuuu шампанського всім!!!))))
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.61.235
Браузер:

Cайт живе: