rss · Вівторок, 20.11.2018, 01:07

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

08.10.2012 16:23

Тайсон: Кличко створили б проблеми любому, включаючи мене

Легендарний американський боксер Майк Тайсон в інтерв'ю The Telegraph поділився своєю думкою про нинішній стан суперважкого дивізіону.

"Суперважка вага як і раніше гарна, хоча і не настільки, як раніше, тоді було більше драми, - сказав Залізний Майк, - Ми були групою скажених бійців, і людям подобалися наші видовищні бої. Зараз боксери дуже спокійні, виважені - просто такими стали люди. Зараз все спокійно і безтурботно через нинішніх чемпіонів. Девід Хей - відмінний боксер, він вразив мене в бою з Володимиром Кличком, я думав, що Володимир переможе його легше (Тайсон прогнозував перемогу Кличка нокаутом у другому раунді - прим. ред.). Брати Клички - відмінні боксери - цього в них не відбереш. Вони створили б проблеми любому, включаючи мене ".

"Вони були б складними суперниками для кого завгодно, - продовжує Майк, - Я знаю, що люди не хочуть в це вірити, але вони були б складними суперниками для всіх. Іноді нам просто не хочеться в це вірити, ми зациклюємося на своїх часах. Нам подобаються Чак Беррі, Елвіс Преслі. А люди покращилися з часів печерної ери до наших днів. Ми постійно вдосконалюємось. І з 80-х до сьогодні ми стали краще. З'явилося більше технологій, більше людей, більше грошей, світ став більшим, і ми стали кращими. Ці хлопці були б непростими суперниками для кожного, хто був перед ними".

Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1430 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.147.142.16
Браузер:

Cайт живе: