rss · Середа, 28.10.2020, 00:27

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

15.03.2012 12:03

Свободівці вручили подарунки кращим мовознавцям Червоного

14 березня у Червоненській загальноосвітній школі I-III ступенів відбулося свято з нагоди 198-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, яке організували учні 7-Б класу під керівництвом Воронюк Майї Володимирівни та Чепурної Ольги Володимирівни. Найбільше глядачів вразили Колодзінський Богдан, Чепурний Дмитро та Рогаль Наталія, які майстерно зіграли сценку із життя юного Тараса.

У рамках заходу голова КРК Андрушівської районної організації ВО "Свобода" Михайло Стельмах вручив найкращим учням, знавцям рідної мови та літератури, двадцять примірників «Кобзаря» у подарунок. Зокрема, книги отримали: Комарова Каріна, Колодій Анжела, Суржик Віктор, Семеній Артем, Нечепа Дмитро, Кулик Андрій, Чепурний Дмитро, Андрійчук Тетяна, Копаниця Ірина, Черниш Ольга, Яремчук Оксана, Нагребельна Дарія, Кособуцька Любов, Тітаренко Андрій, Панова Юлія, Герасимчук Любов, Васильченко Надія, організатори свята та Сич Олександра - переможець районного етапу мовно-літературного конкурсу знавців української мови ім. Тараса Шевченка.

Михайло Стельмах звернувся до гостей словами: "Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не годен пошани. Ми повинні пишатися тим, що українська земля зростила генія, який через віки переспівує у віршах долю нації, який навіть після смерті бореться за справедливість та світле майбуття нащадків. Наш обов'язок - перейматися тим, чи розумітимуть наші діти і діти наших дітей, ким є Шевченко для України, чи не почнуть сприймати цю історичну постать лише як хрестоматійний приклад початків української літератури". Тому "Свобода" і вирішила зробити дітям такі подарунки: ніщо і ніхто не відкриє школярам поета-патріота Тараса Григоровича Шевченка краще, ніж його твори.

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1637 · Додав: stem_ua_doktor
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
2
1 dyak • 09:29, 15.03.2012 • url Матеріал
Добра справа, Ще б краще булоб якби вона мала продовження на рівні району області країни.
avatar
1
2 stem_ua_doktor • 18:03, 15.03.2012 • url Матеріал
Всі акції проведені ВО "Свобода" у Червоному здійснені виключно на кошти членів партії (оскільки в селищі лише я є членом "Свободи" - кошти мої) та небайдужих підприємців - мешканців Червоного. Тому на даний час продовження навіть на районний рівень під великим питанням.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.207.102.38
Браузер:

Cайт живе: